آتش نشانی، نخستین حادثه سال 99 در تهران رخ داد

به گزارش مجله نازلارا، جزئیات آخرین حادثه سال 1398 و نخستین حادثه سال جدید توسط سازمان آتش نشانی تهران اعلام شد.

آتش نشانی، نخستین حادثه سال 99 در تهران رخ داد

به گزارش گروه اجتماعی مجله نازلارا، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ضمن تبریک سال نو به شهروندان تهرانی و هموطنان، بیان نمود: آخرین حادثه سال 1398، یک دقیقه قبل از شروع سال نو در ساعت 7:18 صبح رخ داد. ایستگاه 88 به محل حادثه در خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از پارک وی، خیابان مریم اعزام می گردد.

وی اضافه نمود: ابتدا مشاهده دود در یک منزل مسکونی به سامانه 125 اعلام می گردد، اما بعد از اعزام و آنالیز نیرو های آتش نشانی موردی در این خیابان مشاهده نمی گردد. این آخرین زنگ ایستگاه و حادثه اعلام شده به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهر داری تهران در سال 1398 بود.

ملکی درباره نخستین حادثه سال جدید، گفت: این حادثه در ساعت 7:23 صبح در خیابان شوش غربی، کوی ایوان رخ داد. این حادثه حریق در یک خانه مسکونی اعلام شد که علت آن افتادن شمع سفره هفت سین بوده است.

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، با بیان اینکه قبل از رسیدن نیرو های آتش نشانی صاحب خانه حریق را خاموش نموده بود، اضافه نمود: نیرو های آتش نشانی بازدید و آنالیز در محل حادثه را انجام می دهند و بدون خسارت سنگین و تلفات انسانی به ایستگاه برمی گردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 337

به "آتش نشانی، نخستین حادثه سال 99 در تهران رخ داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش نشانی، نخستین حادثه سال 99 در تهران رخ داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید