شروع هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم مالی

به گزارش مجله نازلارا، هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم مالی در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان مالی به ریاست قاضی موحد شروع شد.

شروع هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم مالی

به گزارش مجله نازلارا، هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم مالی مبنی بر اخلال در نظام مالی کشور صبح امروز (سه شنبه) به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان مالی شروع شد.

26 شهریور ماه، اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان مالی برگزار گردید که طی آن کیفرخواست متهمین توسط نماینده دادستان قرائت شد و نماینده حقوقی بانک ملت و وکیل شرکت پارس کیش شکوائیه خود را بیان نمودند.

همچنین در این جلسه متهم فلاحتیان بخشی از دفاعیات خود را بیان نمود و نماینده دادستان شرحاتی در مورد اقدامات متهمین ارائه کرد و گفت: متهمان با وجوه بانک ملت به خرید کشتی مبادرت نموده اند.

در دومین جلسه رسیدگی به این پرونده، وکیل شرکت طرح اندیشه بهساز ملت اظهارات خود را بیان نموده و متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را ارائه کرد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت پارسیس کیش نیز مطالبی ارائه کرد و نماینده دادستان نیز شرحاتی در مورد اظهارات متهم و تخلفات اجرا شده توسط سایر متهمین این پرونده بیان نمود.

در سومین جلسه از دادگاه رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان ادامه شرحاتش از جلسه قبل را ارائه کرد و همچنین متهم فلاحتیان به ادامه دفاعیاتش پرداخت و وکیل مدافع او نیز دفاعیاتش را بیان نمود.

در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده که 16 مهر ماه برگزار گردید، وکیل مدافع متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را ارائه کرد و وکیل شرکت بهساز ملت نیز شرحاتی را در مورد دفاعیات این وکیل عنوان کرد. همچنین در این جلسه قهرمانی نماینده دادستان نیز شرحاتی در رابطه با دفاعیات وکیل فلاحتیان ارائه کرد.

در پنجمین جلسه رسیدگی، وکیل مدافع متهم فلاحتیان ادامه دفاعیاتش را بیان نمود و متهم اسماعیل احدی نیز تفهیم اتهام شد و دفاعیات خود را بیان نمود.

همچنین قهرمانی نماینده دادستان نیز شرحاتی در مورد دفاعیات وکیل فلاحتیان بیان نمود و از او خواست که مستندات دلایل خود را به دادگاه ارائه کند و در مورد دفاعیات متهم احدی نیز شرحاتی ارائه کرد.

در ششمین جلسه از رسیدگی به این پرونده که 12 آبان ماه برگزار گردید نماینده دادستان اظهار کرد: اسنادی که وکیل آقای فلاحتیان ارائه کرد افشاکننده یک شبکه فساد است که خودشان هم متوجه آن نشدند چرا که بخشی از پول ها به حساب شرکت مینیون رفته است که سند غارت گری سرمایه هاست.

همچنین در این جلسه وکیل متهم احدی به ارایه دفاعیات خود پرداخت.

در هفتمین جلسه رسیدگی به این پرونده متهمین اسماعیل احدی و ابوالحسنی به ارایه دفاعیات خود پرداختند و قهرمانی نماینده دادستان نیز در این جلسه خطاب به وکیل فلاحتیان گفت: شما باید شرح دهید که سرنوشت 110 میلیون درهم کجاست و چه شده است؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 51

به "شروع هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید