ترامپ درباره تحریم انتخابات سنای جورجیا هشدار داد

به گزارش مجله نازلارا، به گزارش خبرنگاران به نقل از فاکس نیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا به هواداران جمهوریخواه خود درباره تحریم انتخابات سنای ایالت جورجیا هشدار داد.

ترامپ درباره تحریم انتخابات سنای جورجیا هشدار داد

این ایالت کلیدی که زمانی دژ مستحکم جمهوریخواهان لقب گرفته بود؛ در انتخابات ریاست جمهوری 2020، آرای خود را به سبد جو بایدن دموکرات ریخت حال آنکه انتخابات سنای آن نیز به دور دوم کشیده شده و مردم باید در 5 ژانویه (16 دی) بار دیگر پای صندوق های رای بفرایند.

انتخابات سنای جورجیا که در آن هر دو کرسی ایالتی به رقابت گذاشته خواهد شد برای حفظ اکثریت شنماینده جمهوریخواهان در این مرجع قانونگذاری بسیار حیاتی است.

در واقع، هشدار ترامپ نیز پاسخی است به گزارش نیوزمکس که پیشنهاد داده بود هواداران ترامپ برای نشان دادن نارضایتی خود از بابت انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات سنا را تحریم نمایند.

ترامپ در واکنش به این پیشنهاد گفت: این اقدام به منزله یاری به دموکرات ها است. به رای همه هوادارانمان به نفع نامزدهای جمهوریخواه رقابت سنای ایالت جورجیا احتیاج داریم.

این در حالی است که وی به رغم موافقت با شروع فرایند انتقال قدرت به بایدن، همچنان بر ادعای خود مبنی بر وقوع تقلب انتخاباتی پافشاری می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 783

به "ترامپ درباره تحریم انتخابات سنای جورجیا هشدار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ درباره تحریم انتخابات سنای جورجیا هشدار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید