خبرنگاران استاندار: پروتکل های بهداشتی کنکور در استان اردبیل کامل رعایت شد

به گزارش مجله نازلارا، اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل گفت: فاصله گذاری اجتماعی و تمام پروتکل های بهداشتی در جریان برگزاری کنکور سراسری در این استان کاملا رعایت شده و مشکل خاصی متوجه داوطلبان کنکور نیست.

خبرنگاران استاندار: پروتکل های بهداشتی کنکور در استان اردبیل کامل رعایت شد

به گزارش خبرنگاران ، اکبر بهنامجو روز جمعه در بازدید از محل برگزاری کنکور سراسری در اردبیل اظهارداشت: وزارت علوم با برگزاری کنکور 99 و ایجاد فضای کاملا اصولی توانست مانع از هدر رفت زحمات دانش آموزان و خانواده های آنها شود.

وی با بیان اینکه در مکان های برگزاری کنکور فاصله گذاری اجتماعی ، ضدعفونی محل و استفاده از ماسک کاملا رعایت شده است، افزود: عوامل انتظامی و مراقبان و مسوولان دانشگاهی در برگزاری کنکور 99 نهایت همکاری را دارند که زحمت دانش آموزان و داوطلبان در شرایط کرونایی ضایع نشود.

استاندار اردبیل شرح داد: بدلیل رعایت فاصله اجتماعی امسال از فضای بیشتری جهت برگزاری کنکور استفاده شده و دانشگاه های آزاد اسلامی، دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه پیام نور و مدارس آموزش و پرورش در این دوره همکاری بسیار خوبی دارند.

وی افزود: خانواده ها نباید دغدغه ای در این آزمون داشته باشند، چرا که همه عوامل دست به دست هم داده اند که خطری داوطلبان کنکور را تهدید نکند و همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری آزمون و رقابت سالم مهیا شده است.

بهنامجو گفت: برگزاری آزمون کنکور در کشور خود یک تبلیغ مفید برای اجرای فاصله گذاری اجتماعی است و چنانچه پروتکل تبیین شده از سوی ستاد ملی کرونا اجرا شود هیچ شغلی و برنامه ای در سطح کشور آسیب نمی بیند و مردم باید با الگوبرداری از شرایط برگزاری کنکور سراسری در زندگی عادی و اجتماعی تلاش کنند.

استاندار اردبیل امروز از حوزه های برگزاری کنکور در اردبیل بازدید کرده و در جریان شرایط موجود قرار گرفت.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 615

به "خبرنگاران استاندار: پروتکل های بهداشتی کنکور در استان اردبیل کامل رعایت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: پروتکل های بهداشتی کنکور در استان اردبیل کامل رعایت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید