رقابت ستاره ها برای حضور در قهرمان؛ بمب جابجایی پرسپولیس کیست؟

به گزارش مجله نازلارا، تهران (پانا) - پس از ناامیدی پرسپولیس از خرید علیرضا بیرانوند و جواب رد پیغام نیازمند حالا این باشگاه به دو گزینه نهایی رسیده است که از قضا هر دو هم قرارداد دارند.

رقابت ستاره ها برای حضور در قهرمان؛ بمب جابجایی پرسپولیس کیست؟

به گزارش خبرورزشی، گزینه اول رشید مظاهری است که مدت هاست نام او به عنوان دروازه بان مورد علاقه پرسپولیس و به ویژه داوود فنایی مربی گلرهای این تیم به گوش می رسد.

رشید مظاهری عنوان نموده علاقه ای به معاوضه شدن ندارد و در پی گرفتن رضایتنامه از استقلال است تا تیم بعدی را خودش انتخاب کند. رشید با استقلال تا خاتمه فصل قرارداد دارد و فقط در صورت فسخ، می تواند به تیم دیگری برود. اینجا فقط دو راه پیش رو مانده؛ یا اینکه رشید تا انتهای فصل در استقلال بماند، موردی که نه به درد خودش می خورد و نه استقلال و یا اینکه قراردادش را فسخ کند و در همین نیم فصل به تیم جدیدی برود. فرهاد مجیدی از علاقه فولاد به جذب رشید مظاهری باخبر است و از همین رو پیشنهاد داده که رشید مظاهری به علاوه یک بازیکن دیگر از استقلال را به فولاد می دهد و در عوض صالح حردانی را به خدمت می گیرد اما دروازه بان مطرح آبی ها علاقه ای به معاوضه شدن نداشته و در پی فسخ قراردادش است.

گزینه دوم اما محمدرضا اخباری است. دروازه بانی است که از لحاظ فنی و اخلاقی مورد تأیید یحیی گل محمدی است ولی او هم با باشگاه تراکتور تبریز قرارداد دارد. اخباری به مدیران باشگاه تراکتور اعلام نموده قصد ماندن در این تیم را ندارد و درصورتی که رضایت نامه این بازیکن صادر گردد او شاگرد یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر خواهد شد. مشکل اما اینجاست که زنوزی مالک باشگاه تراکتور درسال های اخیر هرگز رابطه مطلوب و محبت آمیز ای با پرسپولیسی ها نداشته و بعید است رضایتنامه محمدرضا اخباری را برای پیوستن به این تیم تهرانی صادر کند. با این وجود اخباری به سرمربی پرسپولیس پیام داده که خودش قراردادش را فسخ نموده و به تهران خواهد آمد!

نکته جالب اینجاست که رشید مظاهری و محمدرضا اخباری هر دو در پی فسخ قرارداد خود هستند و هرکدام که بتواند زودتر به این هدف برسد دروازه بان پرسپولیس در نیم فصل دوم خواهد شد!

حالا پرسش اینجاست؛ کدامیک از این دو می تواند قراردادش را فسخ کند؟ شاید هیچ کدام!

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 بهمن 1400 بروزرسانی: 30 بهمن 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1399

به "رقابت ستاره ها برای حضور در قهرمان؛ بمب جابجایی پرسپولیس کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت ستاره ها برای حضور در قهرمان؛ بمب جابجایی پرسپولیس کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید