ساخت 200 هزار مسکن کارگری عملیاتی شده است

به گزارش مجله نازلارا، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت که ساخت 200هزار واحد مسکونی کارگران کشور با یاری وزارت راه و شهرسازی عملیاتی شده است.

ساخت 200 هزار مسکن کارگری عملیاتی شده است

جهت دریافت خدمات نوسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

ابراهیم صادقی فر روز دوشنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر، ویژه جامعه کار و کوشش استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: با احداث این واحدها بخشی از دغدغه جامعه کارگری کشور مرتفع می گردد. وی هم چنین در ادامه اضافه نمود: جامعه کار و فراوری همیبشه در عرصه های جنگ، سازندگی و دیگر عرصه ها پای کار بوده و موجب دوام انقلاب شده است. معاون وزیر تعاون، کار و رفاه و اجتماعی با بیان این که جامعه کارگری همواره وفادارترین قشر به انقلاب بوده است، گفت: این قشر شریف همواره در جهت تقویت و دوام انقلاب اسلامی گام برداشته است.

صادقی فر در مورد اولویت برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سال آینده شرح داد: برنامه های زیادی در حوزه کارگری دیده شده که مهم ترین آن بحث تامین مسکن کارگری است. وی هم چنین تصریح نمود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شورای عالی کار و همچنین روابط کار از مدت ها پیش بحث های مربوط به تقویت سبد معیشتی کارگران را آغاز نموده اند و به یقین اتفاقات خوبی در این حوزه رقم خواهد خورد. در انتها معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان نمود: برای جبران ضعف هایی که در نتیجه تحریم و تورم در کشور اتفاق افتاده است، این وزارتخانه برنامه هایی دارد که تا آخر امسال اعلام خواهد شد.

منبع: ساختمانچی
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 192

به "ساخت 200 هزار مسکن کارگری عملیاتی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 200 هزار مسکن کارگری عملیاتی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید