مددجویان کمیته امداد از بسته حمایت معیشتی جا نخواهند ماند

به گزارش مجله نازلارا، سید مرتضی بختیاری گفت: به نظر می رسد اکثر مددجویان کمیته امداد بسته حمایتی خود را دریافت کرده اند و به حساب یک میلیون و 350 هزار خانواده این بسته حمایت معیشتی واریز شده است.

مددجویان کمیته امداد از بسته حمایت معیشتی جا نخواهند ماند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها 100 مددجویان کمیته امداد بسته حمایت معیشتی دریافت می کنند.

سید مرتضی بختیاری در مصاحبه با ایسنا، درباره میزان پرداخت بسته معیشتی به مددجویان کمیته امداد گفت: این بسته به شکل نقدی (مانند سایر مشمولان) به حساب مددجویان کمیته امداد امام خمینی واریز شده است. روز گذشته آخرین آمار پرداخت این بسته معیشتی احصاء و در اختیار وزارت رفاه قرار گرفت تا در صورت وجود مغایرت در واریز این بسته حمایتی، اطلاعات آن اخذ شود.

وی اضافه نمود: در صورتی که اختلاف آماری وجود داشته باشد و عده ای از مددجویان هنوز بسته معیشتی خود را دریافت نکرده باشند، 100 درصد به آن ها پرداخت می شود چرا که سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده است که مددجویان کمیته امداد و مددجویان بند الف. تبصره 1، 100 درصد بسته معیشتی دریافت می کنند.

بختیاری ادامه داد: اگر احیانا عده ای هنوز دریافت نکرده اند، ممکن است این تاخیر به دلیل مسائل فنی باشد که به محض برطرف شدن این بسته معیشتی به حساب آن ها واریز می شود، با این وجود به نظر می رسد اکثر مددجویان کمیته امداد بسته حمایتی خود را دریافت کرده اند و به حساب یک میلیون و 350 هزار خانواده این بسته حمایت معیشتی واریز شده است. به این ترتیب این اطمینان خاطر را به مددجویان کمیته امداد می دهم که از بسته حمایت معیشتی جا نخواهند ماند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 84

به "مددجویان کمیته امداد از بسته حمایت معیشتی جا نخواهند ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددجویان کمیته امداد از بسته حمایت معیشتی جا نخواهند ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید