گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سلطانی فر: ایزدیار با عزت و افتخار قهرمان شد، بازی های پاراآسیایی آوردگاه انسان های بااراده است

به گزارش مجله نازلارا، وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از قهرمانی شناگر ایرانی در بازی های پاراآسیایی 2018 تأکید کرد، او با عزت و افتخار پیروز به کسب مدال طلا شده است.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سلطانی فر: ایزدیار با عزت و افتخار قهرمان شد، بازی های پاراآسیایی آوردگاه انسان های بااراده است

از سفر با تور سریلانکا تابستان 99 به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مسعود سلطانی فر به دنبال قهرمانی شاهین ایزدیار در ماده 100 پروانه مسابقات شنای بازی های پاراآسیایی 2018 ضمن بیان این مطلب گفت: کسب مدال طلای شاهین ایزدیار که نخستین مدال طلای کاروان ایران بود را تبریک می گویم. انصافاً مسابقه خیلی مهیجی بود و رقابت بسیار نزدیک. شاهین با نفر دوم این بخش حدود 54 صدم ثانیه فاصله داشت و با عزت و اقتدار توانست قهرمان گردد.

وی کاروان ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی را کاروانی بسیار مهجز، آماده، باانگیزه و مصمم دانست و گفت: ما امیدواریم همان طور که بچه های ما در بازی های آسیایی 2018 توانستند بیشترین مدال را در بازی های آسیایی بعد از پیروزی انقلاب کسب نمایند، در اینجا هم بچه های پارآسیایی افتخار بچه های آسیایی را تکمیل نمایند.

وزیر ورزش و جوانان با یادآوری اینکه ورزشکاران پاراآسیایی ایران بعد از بازی های پاراآسیایی گوانجو روندی روبه رشد داشته اند، خاطر نشان کرد: در گوانجو 27 مدال طلا کسب کردیم و مجموعاً 80 مدال، در اینچئون 27 طلا کسب کردیم و مجموعاً 120 مدال. آقای خسروی وفا و بچه های دست اندرکار پاراآسیایی ما قول داده اند حمله نمایند برای مقام سوم، چون ما در دو دوره گذشته پاراآسیایی چهارم شدیم. البته ما به لحاظ تعداد ورزشکار و ملاحظات فرهنگی که برای حضور در بعضی از رشته ها داریم، محدودیت هایی در مقایسه با کاروان های چین، کره و ژاپن داریم. آنها کاروان های گسترده ای دارند.

سلطانی فر با تمجید دوباره از کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 گفت: بازی های پاراآسیایی آوردگاه انسان های بااراده است، انسان هایی که بر خلاف تصور ظاهری که همه فکر می نمایند معلولیت دارند، خیلی با انگیزه و اراده کوشش می نمایند، تا نام ایران را پرآوازه و برای ملت ایران افتخار کسب نمایند، عزت و غرور ملی را بالا ببرند و باعث وحدت ملی مردم شوند.

وی یادآور شد: خوشبختانه در سال 97 که سال پررویدادی را داشتیم در ابتدا پیروزی های درخشان تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2018 را شاهد بودیم و در آنجا استثنایی ترین نتایج در گروه مرگ کسب شد. بعد از آن بچه های ما در بازی های آسیایی توانستند افتخارآفرینی نمایند و در خیلی از رشته ها نتایج تاریخی از خود برجای گذاشتند. در بعضی از رشته ها 30 سال، 40 سال یا 50 سال بودیم مدال نیاورده بودیم که بچه ها در بازی های آسیایی 2018 پیروز به کسب مدال شدند. من خیلی خوش بینم به نتایج کاروان پاراآسیایی ایران در اندونزی.

وزیر ورزش و جوانان همچنین اظهار کرد: امروز در محل برگزاری مسابقات و دهکده که ورزشکاران را می دیدم همه مصمم و بااراده بودند و به دنبال این هستند که موجبات عزت ایران و ایرانی را فراهم آورند.

سلطانی فر در خصوص نحوه پرداخت جوایز نقدی به ورزشکاران افتخارآفرین در پاراآسیایی هم گفت: جوایز نقدی را کمیته پارالمپیک براساس ضوابطی که دارد، پرداخت خواهد نمود. پاداش های دیگر را ما پرداخت خواهیم کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 153

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سلطانی فر: ایزدیار با عزت و افتخار قهرمان شد، بازی های پاراآسیایی آوردگاه انسان های بااراده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سلطانی فر: ایزدیار با عزت و افتخار قهرمان شد، بازی های پاراآسیایی آوردگاه انسان های بااراده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید