107 روز مانده به اتمام پروژه احداث تونل-زیرگذر استاد تعیین

به گزارش مجله نازلارا، به گفته مسؤولان شهرداری تهران تونل- زیرگذر استادمعین ظرف 10 روز آینده وارد مرحله بتن ریزی نهایی سقف و دیواره ها خواهد شد و 107 روز دیگر به اتمام این پروژه مانده است.

107 روز مانده به اتمام پروژه احداث تونل-زیرگذر استاد تعیین

به گزارش گروه اجتماعی مجله نازلارا، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان بازدید میدانی از روند پیشرفت پروژه احداث تونل- زیرگذر خیابان استاد تعیین، از تلاش برای آغاز عملیات لاینینگ (بتن ریزی نهایی) تونل 73 متری زیر خیابان آزادی ظرف 10 روز آینده خبر داد.

وی بتن ریزی کف تونل را یکی از جبهه های فعال کاری در این پروژه راهگشای عمرانی دانست و یادآور شد: آب بندی و سپس آرماتور بندی و بتن ریزی سقف و دیواره ها از جمله اقدامات پیش رو در بخش نخست تونل است و این فعالیت ها متعاقب پیشروی عملیات بتن ریزی کف به نوبت در سایر بخش های تونل نیز اجرا خواهد شد.

بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و مدیران ارشد این معاونت از تونل- زیرگذر استاد تعیین همزمان با سالروز رحلت رسول اکرم (ص) انجام شد.

دیروز در شرایطی که روزشمار بهره برداری از پروژه عدد 107 را نشان می داد، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 75 درصد فراتر رفت. با بهره برداری از این معبر زیرزمینی، ضمن اتصال معابر شمالی و جنوبی خیابان آزادی، از ترافیک کندرو های خیابان و میدان آزادی کاسته شده و وضعیت تردد در جهت های امتداد بلوار استاد تعیین بهبود می یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 5

به "107 روز مانده به اتمام پروژه احداث تونل-زیرگذر استاد تعیین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "107 روز مانده به اتمام پروژه احداث تونل-زیرگذر استاد تعیین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید