اولویت مجلس یازدهم از نظر دبیر کل حزب اتحاد ملت

به گزارش مجله نازلارا، دبیر کل حزب اتحاد ملت، اولویت مجلس یازدهم را بازگرداندن هویت مجلس برشمرد.

اولویت مجلس یازدهم از نظر دبیر کل حزب اتحاد ملت

به گزارش مجله نازلارا، علی شکوری راد که برای ثبت نام در انتخابات مجلس یازدهم به وزارت کشور رفته بود، در جمع مجله نازلارا اظهار کرد: اولویت مجلس یازدهم بازگرداندن هویت مجلس است که به تاراج رفته و در راس امور نیست. اولین کار نمایندگان این است که این هویت را بازگردانند تا مجلس قانونگذاری کند.

وی در ادامه بر قانونی بودن فرایند آنالیز صلاحیت ها تاکید نمود .

شکوری راد درباره بیانیه حزب اتحاد ملت در زمینه دعوت برای ثبت نام در انتخابات اظهار کرد: ما اصلاح طلب هستیم و نمی توانیم انتخابات را نادیده بگیریم. بنابراین می خواهیم عرصه برای کنش اصلاح طلبان باز بماند.

دبیرکل حزب اتحاد ملت در ادامه گفت: باید مردم برای فرزندان شان آینده روشنی را پیش بینی نمایند، پس مطالبه اصلی ما این است که توده های مردم که بار اصلی کشور بر دوش آنان است شاهد باشند که مطالباتشان در مجلس مطرح می شود و حکومت به فکر آنان است و شفاف عمل می نماید و مشارکت جو است تا در نهایت به حکمرانی خوب برسیم.

وی اضافه نمود: ما در چارچوب شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کنش داریم. این شورا هفته پیش دعوت کرد که در انتخابات ثبت نام نمایند و ما در همان چارچوب و در تعامل با سایر احزاب اصلاح طلب کوشش می کنیم افراد شایسته ای در لیست اصلاحات قرار گیرد و امید مردم باز شود.

شکوری راد با بیان اینکه طرح سرا همچنان در دستور کار قرارداد دارد، گفت: این طرح برای تنظیم لیست نهایی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان است و هرکس که در راستای جریان اصلاح طلبی وارد انتخابات می شود باید با این طرح هماهنگ باشد.

دبیرکل حزب اتحاد ملت ادامه داد: در چارچوب طرح سرا و پس از آنالیز صلاحیت ها کارمان را ادامه می دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 88

به "اولویت مجلس یازدهم از نظر دبیر کل حزب اتحاد ملت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت مجلس یازدهم از نظر دبیر کل حزب اتحاد ملت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید