آلبوم لایو گوگل به روزرسانی شد ، افزایش تعداد عکسها تا سقف 20 هزار تصویر ، تغییرات بخش پشتیبانی

به گزارش مجله نازلارا، گوگل قابلیت ذخیره سازی تصویر در آلبوم های لایو خود را تا 20،000 تصویر افزایش داد. بر اساس این قابلیت تازه کاربران می توانند آلبوم های خود را لحظه به لحظه بزرگتر نمایند.

آلبوم لایو گوگل به روزرسانی شد ، افزایش تعداد عکسها تا سقف 20 هزار تصویر ، تغییرات بخش پشتیبانی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بسیاری از افراد مایلند آلبومهای خود در گوگل را توسعه دهند اما تا کنون از دسترسی به این قابلیت محروم بودند. اکنون قابلیت لایو آلبوم یا آلبوم زنده گوگل می تواند تعداد زیادی عکس را در خود جا دهد.

جالب است بدانید این آلبوم ها به صورت اتوماتیک به روزرسانی می شوند و می توانند تعداد زیادی از تصاویر و فیلم ها را در خود جای دهند.

جالب است بدانید که این به روزرسانی در سکوت خبری اجرا شده و غول فناوری محدودیت های پیشین آلبوم های خود را برداشته است. تا پیش از این کاربران امکان ذخیره سازی تا 10 هزار عکس را داشتند اما اکنون این رقم به 20 هزار رسیده است.

شما می توانید آلبوم های زنده را تنظیم کنید تا هر عکس یا ویدیویی را که از اشیاء خاصی گرفته اید ثبت کنید. فقط کافیست مواظب باشید که از حد مجاز سبقت نگیرید.

افزون بر این ها، گوگل تغییراتی در صفحه پشتیبانی خود انجام داده است. با همه این ها گوگل هشدار داده که داشتن یک آلبوم بزرگ میتواند ویژگیهای آن را محدود کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1613

به "آلبوم لایو گوگل به روزرسانی شد ، افزایش تعداد عکسها تا سقف 20 هزار تصویر ، تغییرات بخش پشتیبانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلبوم لایو گوگل به روزرسانی شد ، افزایش تعداد عکسها تا سقف 20 هزار تصویر ، تغییرات بخش پشتیبانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید