آلمان هشدارهای سفر برای 31 کشور اروپایی را لغو می نماید

به گزارش مجله نازلارا، دولت آلمان در آستانه تعطیلات تابستانی می خواهد هشدارهای سفر کرونایی برای 31 کشور اروپایی را تحت شرایطی لغو کند.

آلمان هشدارهای سفر برای 31 کشور اروپایی را لغو می نماید

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه تاگس اشپیگل، دولت آلمان می خواهد هشدارهای سفر جهانی برای گردشگر ها را از 15 ژوئن در صورتی که فرایند شیوع کرونا اجازه بدهد برای 31 کشور اروپایی لغو کند.

براساس تصمیمات اتخاذ شده از طرف دولت آلمان هشدارهای سفر برای 26 کشور عضو اتحادیه اروپا و همچنین انگلیس و چهار کشور عضو منطقه شنگن یعنی ایسلند، نروژ، سوئیس و لیختن اشتاین لغو می گردد.

رسانه های آلمانی این خبر را با استناد به پیش نویس طرحی موسوم به معیارهای لازم برای گردشگری اروپا که احتمالا روز چهارشنبه در کابینه فدرال آلمان به آن پرداخته خواهد شد و در دسترس خبرگزاری آلمان قرار گرفته است منتشر نموده اند.

هشدارهای سفر جهانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از اواسط ماه مارس از طرف وزارت خارجه آلمان اعمال شده است.

لغو هشدارهای سفر اروپایی باید اکنون و قبل از دوران تعطیلات تابستان امکان سفرهای فرا مرزی را برای شهفرایندان اروپایی فراهم کند.

در طرح دولت آلمان برای لغو این هشدارهای سفر که وزارت خارجه آلمان آن را ارائه داده است آمده است: زنده شدن دوباره توریسم هم برای مسافران، هم برای اقتصاد سفر آلمان و هم برای ثبات مالی در کشورهای هدف مربوطه اهمیت دارد.

هشدارهای سفر قرار است با طرح مشاوره های سفر که باید خطرات سفر به هر کشور در آن تعیین گردد جایگزین گردد.

دولت آلمان به منظور اطمینان از بهترین حمایت ممکن برای گردشگران در برابر ویروس کرونا می خواهد برای دستیابی به بعضی معیارهای مشترک در اتحادیه اروپا کوشش کند.

علاوه بر این کشورهای هدف مربوطه باید طرح های مناسبی را برای رعایت فاصله گذاری ها، استفاده از ماسک، و تهویه و ضد عفونی کردن اماکن ارائه دهند.

همچنین کشورهای هدف باید طرح های حمایتی در صورت ابتلای گردشگر ها به بیماری کرونا را تضمین نمایند و از ظرفیت های کافی برای تست گیری، قرنطینه و امکان درمان برخوردار باشد.

همچنین در این طرح وزارت خارجه آلمان آمده است که باید توصیه های کمیسیون اروپایی برای امنیت مسافران و پرسنل در وسایل حمل و نقل مانند هواپیماها کاملا اجرایی گردد. کمیسیون اروپایی باید روشی را برای ارزیابی اقدامات حفاظتی صورت گرفته از طرف کشورها تدوین کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 463

به "آلمان هشدارهای سفر برای 31 کشور اروپایی را لغو می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلمان هشدارهای سفر برای 31 کشور اروپایی را لغو می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید