احتمال ساخت Final Fantasy X، 3 وجود دارد، ولی نه پیش از اتمام بازسازی 7

به گزارش مجله نازلارا، این روزها بخش ژاپن اسکوئر انیکس مشغول توسعه پروژه های مختلف و هیجان انگیزی از مجموعه بازی فاینال فانتزی است. با وجودی که تمرکز اسکوئر انیکس روی این پروژه های مختلف معطوف شده است اما آن ها هنوز به صورت کامل دنیا فاینال فانتزی 10 را هم فراموش نکرده اند و ممکن است در آینده برنامه هایی را برای آن در نظر داشته باشند.

احتمال ساخت Final Fantasy X، 3 وجود دارد، ولی نه پیش از اتمام بازسازی 7

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

در مصاحبه تازهی که برخی از عوامل اصلی فاینال فانتزی 10 از جمله تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، کازوشیگه نوجیما (Kazushige Nojima) و موتومو توریاما (Motomu Toriyama) با مجله ژاپنی معروف فامیتسو انجام داده اند، جزئیات جالبی درباره این موضوع بیان شده است. در این مصاحبه، نومورا شرح می دهد: اگر قرار باشد، X-3 (قسمت سوم فاینال فانتزی 10) را بسازیم، ما یک خلاصه داستان از آن در اختیار داریم که به وسیله نوجیما-سان نوشته شده است. در حال حاضر از آن استفاده نمی گردد و این پروژه در حالت فعال به سر نمی برد اما پیرنگ آن وجود دارد.

نوجیما، نویسنده فاینال فانتزی 7 و 10، در ادامه سخن نومورا اضافه می نماید: من در طول تجربه کاری ام این فرصت را پیدا نموده ام تا با افرادی کار کنم که پس از بازی کردن فاینال فانتزی 7 وارد صنعت بازی های ویدیویی شدند. با این حال، اکنون دوباره وارد فاز تازه شده ایم و شاهد افرادی هستیم که پس از بازی کردن فاینال فانتزی 10 به صنعت بازی های ویدیویی ملحق شده اند.

هر دنباله ای که ساخته گردد، به احتمال زیاد از نمایش صوتی اخیر به اسم یک سکوی پرش در داستان خود استفاده می نماید. نسخه ریمسترشده اچ دی بازی فاینال فانتزی 10 دارای یک بخش داستانی تازه به نام Final Fantasy X -Will- بوده که در واقع یک درام صوتی ضبط شده است که صداپیشگان شخصیت ها بازی اصلی را بازگردانده است. وقایع این درام صوتی یک سال پس از وقایع Final Fantasy X-2 رخ می دهد. نکته جالب این است که تتسویا نومورا طراحی های هنری تازه ای از حالت کمی مسن تر شخصیت های دوست داشتنی فاینال فانتزی 10 و بعلاوه شخصیت های تازه این داستان انجام داده است.

موتومو توریاما، طراح ارشد بازی فاینال فانتزی 10، در جریان مصاحبه با فامیتسو اشاره می نماید که در حال حاضر و در زمانی که آن ها مشغول ساخت قسمت های تازه بازسازی فاینال فانتزی 7 هستند، واقعا احتمال توسعه دنباله فاینال فانتزی 10 وجود ندارد. این یعنی اگر هم قرار باشد دنباله ای ساخته گردد، باید تا عرضه حداقل 2 یا 3 بخش دیگر بازسازی فاینال فانتزی 7 صبر کنیم که این امر بسیار زمان بر خواهد بود. توریاما به وضوح اعلام نموده است: احتمال وقوع این پروژه صفر نیست اما اکنون در مرحله ای قرار نداریم که بتوانیم درباره آن صحبت خاصی کنیم. حداقل تا زمانی که توسعه بازسازی فاینال فانتزی 7 را به اتمام نرسانده ایم، نمی توانیم روی آن فکر کنیم.

نظر شما چیست؟ آیا شما دوست دارید که نومورا و گروهش به سراغ توسعه دنباله فاینال فانتزی 10 بروند؟

منبع: RPG Site

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1175

به "احتمال ساخت Final Fantasy X، 3 وجود دارد، ولی نه پیش از اتمام بازسازی 7" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال ساخت Final Fantasy X، 3 وجود دارد، ولی نه پیش از اتمام بازسازی 7"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید