تشریح آخرین شرایط پرداخت بدهی سینماداران به دفاتر پخش

به گزارش مجله نازلارا، تهران (پانا) - علی آشتیانی پور تهیه کننده سینما گفت که درباره وصول بدهی سینماداران به ما، هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدیم.

تشریح آخرین شرایط پرداخت بدهی سینماداران به دفاتر پخش

به گزارش خبرنگاران، علی آشتیانی پور تهیه کننده سینما، درباره آخرین شرایط پرداخت بدهی سینماداران به تهیه کننده ها و دفاتر پخش گفت: ما هنوز هیچ نتیجه ای در این باره ندیده ایم و اقداماتی که تا به امروز انجام داده اند، به بار ننشسته است.

وی اضافه کرد: قرار بود سینماداران اسناد خود را برای دریافت وام تکمیل کنند و این رخ داد؛ بعد گفتند کارشناس بانک باید ملک آن ها را کارشناسی کند.

این تهیه کننده ادامه داد: سینماداران می گویند اسنادمان را ارائه دادیم، ولی هنوز اتفاق و نتیجه ای که برای ما ثمربخش باشد، رخ نداده است. البته که ما پیگیری های خود را انجام خواهیم داد.

گفتنی است بدهی برخی سینماداران به تعدادی از تهیه کننده ها و دفاتر پخش باعث شد حاشیه هایی به وجود بیاید. این حاشیه ها به انتشار متنی از سوی چهار تهیه کننده در خصوص وصول طلبشان رسید. در ادامه سازمان سینمایی قرار شد تسهیلاتی در قالب وام از طریق صندوق اعتباری هنرمند در اختیار سینماداران قرار دهد تا بتوانند بدهی خود را بپردازند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 787

به "تشریح آخرین شرایط پرداخت بدهی سینماداران به دفاتر پخش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح آخرین شرایط پرداخت بدهی سینماداران به دفاتر پخش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید