تهیه تورهای ویژه توسط آژانس های مسافرتی پساکرونا

به گزارش مجله نازلارا، حرمت الله رفیعی، رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران درباره سفرهای پساکرونا،گفت: مردم زیادی به واسطه شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند وقتی همه صنوف لطمه می بینند اولویت اول مردم خوراک و معیشت و تحصیل و غیره هست. اما به واسطه گرفتاری که در مدت قرنطینه داشته اند احتیاج به تغییر دارند و تمایل پیدا خواهند کرد که به سفر بروند. اگر دولت بتواند در این زمینه یاری کند و نشاط اجتماعی را به دنبال داشته باشد. اگر نشاط در جامعه ایجاد گردد، مردم به صنوف دیگر نیز مشغول خواهند شد و اقدامات جدیدی در زندگی خود خواهند داشت. منتها همه اینها منوط به یاری دولت است.

تهیه تورهای ویژه توسط آژانس های مسافرتی پساکرونا

وی گفت: پیش بینی من این است که حتما مردم به سفرهای گروهی می فرایند. طبیعی است که وقتی افراد با گروه به سفری می فرایند ضمن این که سفرشان با کیفیت خواهد بود هزینه های آن ها نیز سرشکن می گردد. در صورتی که در سفرهای انفرادی افراد باید هزینه های بیشتری پرداخت نمایند. دفاتر خدمات مسافرتی باید بتوانند با رقابت سالمی که دارند هزینه های سفر را پایین بیاورد و مراکز گردشگری نیز با کیفیت بهتری خدمات ارائه دهند.

رفیعی ادامه داد: باید دفاتر خدمات مسافرتی بتوانند همزمان با جشن ریشه کنی بسته های خوب گردشگری را نیز به مسافران بدهند تا با بودجه آنها هماهنگ باشد و مردم با نشاط اجتماعی خوب به شغل های خود برگردند. بنابراین باید از الان دفاتر خدمات مسافرتی بسته های مناسبی را تهیه نمایند.

وی اضافه نمود: اکنون ظرفیت لازم وجود دارد هتل ها و پروازهای ما خالی هستند. برای این که بتوانیم از الان از این ظرفیت ها استفاده کنیم باید بتوانیم با صاحبان این مراکز گردشگری صحبت کنیم تا آن ها بسته های مناسبی را در اختیار مردم قرار دهند. اگر کسی این خلاقیت را نداشته باشد از الان محکوم به شکست خواهد بود.

این آژانس دار بیان نمود: دفاتر مسافرتی عملا تا اواخر خرداد ماه نمی توانند کاری نمایند چون اردیبهشت نیز همزمان با ماه رمضان خواهد بود و پس از آن مسائل آموزشی و معیشتی در اولویت واقع شده است.

منبع: گردشبان
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 394

به "تهیه تورهای ویژه توسط آژانس های مسافرتی پساکرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه تورهای ویژه توسط آژانس های مسافرتی پساکرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید