خبرنگاران کرونا را روایت می&zwnjکنند

به گزارش مجله نازلارا، تهران (پانا) - خبرنگاران اجتماعی و سلامت کشور تصمیم گرفتند تجربه های شخصی یا اجتماعی خود را در طول ماه های شیوع ویروس کرونا در کشور به صورت 10 روایت در قالب یک کتاب منتشر نمایند.

خبرنگاران کرونا را روایت می&zwnjکنند

به گزارش وبدا، در فراخوان خبرنگاران اجتماعی و سلامت کشور آمده است: فکر کردیم بد نیست در این حال و روز که 9 ماه از شیوع ویروس کرونا گذشته، با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی، دست به دست هم بدهیم و خاطره های خودمان از دوران کرونا را در قالب روایت بنویسیم.

بر اساس این فراخوان، ارسال روایت ها باید از طرف خبرنگاران باشد و هر خبرنگار می تواند یک روایت از تجربه شخصی یا اجتماعی خود یا اطرافش در خصوص کرونا را ارسال کند.

همچنین روایت ها باید در قالب فایل وورد 2003 یا doc ذخیره شده و حداکثر تا اول دی ماه به آدرس ایمیل [email protected] ارسال گردد.

هر روایت مجاز به حداقل 3 هزار و حداکثر 6 هزار کلمه بر اساس شمارش گر وورد است و در نهایت 10 اثر از مجموعه آثار رسیده انتخاب شده و در یک کتاب با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می گردد.

بر اساس این فراخوان، روایت ها قرار نیست گزارش باشند و ترجیح به روایت های شفاهی و نزدیک به داستان است تا برای مخاطب عام هم جذابیت داشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 802

به "خبرنگاران کرونا را روایت می&zwnjکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرونا را روایت می&zwnjکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید