رئوفی: چوب ته جدولی بودن را به سر ما می زنند، بازی از دست داور خارج شد

به گزارش مجله نازلارا، سرمربی تیم والیبال آذرباتری گفت: داور، 6 امتیاز در 2 ستِ بازی به ضرر ما سوت زد و با همین طرز قضاوت، بازی از دستش خارج شد.

رئوفی: چوب ته جدولی بودن را به سر ما می زنند، بازی از دست داور خارج شد

رحمان رئوفی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص بازی ناتمام تیمش مقابل هراز آمل در هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال گفت: ملاقاتی زیبا و پایایای بود ولی همه اشتباهات داوری به ضرر ما تمام شد. داور، 6 امتیاز در 2 ست بازی به ضرر ما سوت زد و با همین طرز قضاوت، بازی از دستش خارج شد.

سرمربی تیم والیبال آذرباتری ادامه داد: ما سرویسی زدیم و داخل شد. داور خط هم سرویس را داخل گفت ولی داور بالا، تشخیص داد که توپ به خارج رفته است. در چند صحنه دیگر هم شاهد این نوع قضاوت بودیم و داور بالا، رأی داور خط خود را عوض کرد. در ست دوم هم با دادن یک کارت قرمز به بازیکن ما، بازی 26 بر 24 تمام شد.

رئوفی گفت: هیچ توهین و فحاشی در سالن به تیم هراز آمل انجام نشد و تماشاگران به علت اشتباهات داوری، فقط سر رو صدا می کردند و توهینی در کار نبود. ناظر بازی اما تیم هراز را بیرون کشید و اجازه بازی نداد. تصمیم ناظر بازی در حالی گرفته شد که همه چیز تحت کنترل بود. حتی سرپرست تیم هراز هم معتقد بود که توهینی به تیمش نشده است.

او توضیح داد: 3 اشتباه داوری در هر ست و به ویژه در امتیازات بالای 20، سرنوشت بازی را عوض می نماید. همه ما شرایط بدتر از این را در شهرهای دیگر دیده ایم که تماشاگران به بازیکنان فحاشی می نمایند. متاسفانه همه، چوب ته جدولی بدون را به سر ما می زنند. ما از این نوع طرز تفکر و داوری، ضربه زیادی خوردیم.

ملاقات دو تیم آذرباتری ارومیه و هراز آمل در حالی که 2 بر صفر به سود هراز در جریان بود با تصمیم داور، نیمه تمام ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1400 بروزرسانی: 18 اسفند 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1419

به "رئوفی: چوب ته جدولی بودن را به سر ما می زنند، بازی از دست داور خارج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئوفی: چوب ته جدولی بودن را به سر ما می زنند، بازی از دست داور خارج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید