روسیه آماده جایگزین کردن شبکه انتقال اقتصادی خود با سوئیفت است

به گزارش مجله نازلارا، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، در پی تهدید واشنگتن علیه مسکو در مورد قطع احتاقتصادی ارتباط شبکه جهانی پرداخت و انتقالات اقتصادی سوئیفت به روی روسیه، نماینده پوتین خاطرنشان کرد: ما از مدتها پیش خود را برای چنین موضوعی آماده نموده ایم و به همین خاطر نظام مبادلات اقتصادی خود به نام SPFS را به جای سوئیفت فعال خواهیم کرد.

روسیه آماده جایگزین کردن شبکه انتقال اقتصادی خود با سوئیفت است

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

این نماینده ارشد پوتین در عین حال تاکید نمود که بعید می داند هیچ کشوری خطر قطع ارتباط روسیه با سیستم اقتصادی سوئیفت را بپذیرد.

گفتنی است نخستین اظهار نظرهای مربوط به قطع ارتباط مسکو و شبکه اقتصادی بین المللی سوئیف از سال 2014 با روشن شدن آتش تنش ها میان روسیه و غرب بر سر مساله اوکراین مطرح شد.

اما به نظر می رسد طی هفته های اخیر با بالا دریافت بی سابقه تنش سیاسی میان روسیه و آمریکا و در نتیجه تهدید واشنگتن به وضع تحریم های بیشتر علیه مسکو و عملی کردن تهدیدات خود به همین دلیل، خطر قطع دسترسی روسیه به شبکه سوئیفت بیش از پیش افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1050

به "روسیه آماده جایگزین کردن شبکه انتقال اقتصادی خود با سوئیفت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه آماده جایگزین کردن شبکه انتقال اقتصادی خود با سوئیفت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید