اخبار سیاسی

زخمی که کاری بود

محمد مهدی نادری؛ نام کارگردان که مهدویان باشد بعضی از منتقدین بیشتر از اثر فاصله می گیرند و به فرایند کاری و بعضا شخصیتی وی می پردازند. قضاوت هایی که مدام فیلمساز را بین تفکرات سیاسی جا به جا می کند و با برچسب زدن به نقد او می پردازند.

3 مهر 1400

وزیر بهداشت: این هفته رکورد تزریق واکسن در دنیا را می شکنیم

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در بازدید از رسانه ملی، با اشاره به فرایند رو به رشد واکسیناسیون کرونا، گفت: تا سرانجام شهریور واکسیناسیون کرونا از مرز 50 میلیون دوز عبور خواهد نمود.

27 شهریور 1400

تور ارزان برزیل: پیغام وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی به امیر عبداللهیان

وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی در پیغام های جداگانه ای خطاب به حسین امیرعبداللهیان، اخذ رای اعتماد از مجلس و شروع به کار وی در وزارت امور خارجه را تبریک گفتند.

25 شهریور 1400

نماینده اراک: لایحه رتبه بندی معلمان تا سرانجام مهر به تصویب می رسد

تهران (پانا) - عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از تصویب جزئیات لایحه رتبه بندی معلمان در صحن مجلس تا خاتمه مهرماه اطلاع داد.

23 شهریور 1400

انتشار بتای One UI 4.0 برای گلکسی S21 به تعویق افتاد

بتای رابط کاربری One UI 4 سامسونگ قرار بود همین امروز برای کاربرانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند عرضه شود اما این اتفاق رخ نداد و عرضه بتای این رابط کاربری تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

21 شهریور 1400

علت کناره گیری سمیعی از پرسپولیس چه بود؟

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از سمت خودش استعفا داد تا وزیر ورزش دستش برای انتخاب مدیرعامل نو باز باشد.

18 شهریور 1400

یادداشت، ضرورت ادامه نگاه توسعه محور و شجاعت ورود به عرصه های نو در فولاد مبارکه

خبرگزاری خبرنگاران- توسعه پایدار یک فرایند مهم و اساسی در تحقق جامعه متعادل و آرمانی در جوامع بشری است که طی آن دولت ها و شرکت ها، با بهره گیری مناسب از منابع و ظرفیت ها، سرمایه های مالی و انسانی، نیازهای فعلی و آینده جامعه را با برنامه ریزی صحیح و اصولی...

16 شهریور 1400

اعلام آمادگی تشکل های بخش کشاورزی اتاق ایران جهت همراهی و همکاری با برنامه های وزیر کشاورزی

تشکل های بخش کشاورزی اتاق ایران اعلام آمادگی کردند تا با برنامه های وزیر جهاد کشاورزی همکاری کنند. معاونت تشکل ها و امور استان های اتاق ایران به همراه تشکل های بخش خصوصی فعال در حوزه کشاورزی، دام، طیور و آبزیان در گزارشی برنامه یک ساله و پنج ساله خود...

11 شهریور 1400

استعفای دو مقام دولت ترامپ در یک شب؛ یکی در پنتاگون و دیگری در ستاد کرونا

شبکه فاکس نیوز در خبرهای جداگانه ای گزارش داد که مدیر گروه ویژه شکست داعش در پنتاگون و مشاور رئیس جمهور آمریکا در حوزه ویروس کرونا از سمت های خود استعفا داده اند.

28 مرداد 1400

داستان عشق عکاس ایرانی برنده جایزه جهانی عکس صلح اتریش

ساسان مویدی، عکاس ایرانی، برنده جایزه اصلی جشنواره جهانی عکس صلح اتریش برای سال 2020 شد و عکس او به اسم عکس سال این جشنواره انتخاب شد.

11 مرداد 1400

تصاویر نو و جزئیات دوربین وان پلاس نورد 2 به بیرون درز کرد

وان پلاس قرار است در آینده ای نزدیک از نسل دوم گوشی میان رده خود یعنی وان پلاس نورد 2 رونمایی کند. به همین علت انتظار داریم این روزها خبرهای زیادی پیرامون این گوشی منتشر شود که این طور هم هست. در جدیدترین خبر پیرامون وان پلاس نورد 2 هم در رابطه با مشخصات...

10 مرداد 1400

کمیاب شدن برخی دارو های ایرانی در داروخانه ها؛ علت چیست؟

رییس شورای عالی داروخانه های کشور با اشاره به کمیاب شدن برخی دارو های ایرانی در داروخانه ها، معتقد است: عدم مدیریت صحیح و مداخلات دستوری در سازمان غذا و دارو در مراحل توزیع و تولید و واردات به کمبود ها دامن زده است.

9 مرداد 1400

شروع مراسم هفتمین سالگرد تاسیس الحشد الشعبی با حضور الکاظمی

نخست وزیر عراق صبح امروز خود را به استان دیالی رساند تا در مراسم رژه نظامی نیروهای الحشد الشعبی به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس این سازمان، شرکت کند.

6 مرداد 1400

گام های تحول در حوزه هنری؛ تغییر به نفع رشد و نوآوری

تهران (پانا) - یک سال پس از انتصاب رئیس تازه، حوزه هنری در حال برداشتن گام هایی جدی در راستا تحول خود در دوران تازه است. با تمهید مقدمات طی یک سال گذشته و آماده کردن بسترهای لازم، تغییر معنی دار روندها در این پایگاه هنر انقلابی شتاب گرفته است.

5 مرداد 1400

حقوق کارکنان صنعت نفت تا انتها تیرماه اصلاح می گردد

خبرنگاران - وزیر نفت از کوشش برای حل مشکل پیش آمده در حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم نتیجه این آنالیز و پیگیری ها در حقوق تیرماه کارکنان انعکاس یابد.

2 مرداد 1400

ابلاغ مراتب ثبت ملی 10 میراث ناملموس به استاندار سمنان

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه ای مراتب ثبت 10 اثر میراث فرهنگی ناملموس را به استاندار سمنان ابلاغ کرد.

1 مرداد 1400

دیپلمات ها از قندهار خارج شدند

هند خاطرنشان کرد در پی تشدید ناامنی در افغانستان بعضی از دیپلمات های خود را از کنسولگری این کشور در قندهار خارج نموده است.

29 تیر 1400

آموزش داوطلبان خارجی فراگیر زبان و ادبیات فارسی به دانشگاه های داخل کشور واگذار شد

معاونت توسعه زبان فارسی وزارت علوم، آموزش مجازی به داوطلبان خارجی فراگیری زبان و ادبیات فارسی را به بعضی از مراکز دانشگاهی داخل کشور محول کرد.

29 تیر 1400

دانشگاه صنعتی شریف ام. آی.تی ایرانی

خبرنگاران : مجموعه پارک علم و فناوری شریف متشکل از شتابدهنده، مرکز رشد، متجمع های فناوری چند مستاجره و صندوق های پژوهش و فناوری به ارائه خدمات به کسب و کارهای فناور می پردازند. این پارک با ایفای نقش تسهیل گری و ایجاد تعامل سازنده...

27 تیر 1400

درس پولی برزیل به ترکیه

برزیل برای سومین بار در امسال نرخ بهره را افزایش داده است. قبل از مارس امسال نرخ بهره اعلامی به وسیله بانک مرکزی برزیل 2 درصد بود اما از این ماه تا ژوئن، بانک مرکزی برزیل سه بار نرخ بهره را 75/ 0 واحد افزایش داد تا نرخ بهره به سطح 25/ 4 درصد برسد. این تصمیم بعد...

26 تیر 1400
تعداد: (281)