ساخت ادامه بازی تاج و تخت با موضوع جان اسنو

به گزارش مجله نازلارا، شبکه HBO از ساخت دنباله سریال تازه بازی تاج و تخت با موضوع شخصیت محبوب جان اسنو اطلاع داد.

ساخت ادامه بازی تاج و تخت با موضوع جان اسنو

به گزارش خبرنگاران ، ایسنا به نقل از ورایتی گزارش داده، کیت هرینگتون که پیش از این دو بار برای بازی در نقش جان اسنو، قهرمان اکشن مبارز برای حفظ ارزش های اصیل خانواده اش در دنیایی بی رحم، نامزد دریافت جایزه امی شده بود، برای ایفای مجدد نقش این شخصیت محبوب در دنباله سریال بازی تاج و تخت انتخاب شده است.

در فصل هشتم و خاتمهی سریال بازی تاج و تخت، جان اسنو متوجه شد که با نام واقعی اورگون تارگرین، وارث بالقوه تاج و تخت است. در خاتمه سریال، او از وستروس تبعید شد و با وحشی ها به شمال سفر کرد تا زندگی قدیمی خود را پشت سر بگذارد.

کیت هرینگتون از زمان خاتمه بازی در سریال هشت فصلی بازی تاج و تخت در دنیای سینمایی مارول و فیلم سینمایی جاودانگان بازی نموده است. او بعلاوه اخیراً در نقش اصلی اثر تازه تئاتر ملی به نام هنری پنجم به روی صحنه رفته است.

تازهترین مطالب

ساخت سریال های تازه بازی تاج و تخت

هرینگتون در سریال بازی تاج و تخت به خاطر تحمل بعضی از طاقت فرساترین فیلم برداری های سریال، از جمله فیلم برداری 11 هفته ای و زمستانی در ایرلند شمالی در فصل آخر معروفیت داشت.

دنباله تازه سریال بازی تاج و تخت که با تمرکز بر شخصیت جان اسنو ساخته می گردد، شاید سرنوشت شخصیت های بازمانده از فصل آخر سریال بازی تاج و تخت را دستخوش تغییر کند.

سریال هشت فصلی بازی تاج و تخت بر اساس مجموعه رمان های ترانه یخ و آتش نوشته جورج آر.آر. مارتین با کسب جوایز فراوان به یکی از پیروز ترین سریال های تمام دوره ها تبدیل شد. مجموعه رمان های نوشته مارتین بخش قابل توجهی از معروفیت خود را به این سریال مدیون است که بین سال های 2011 و 2019 از شبکه HBO در قالب 73 قسمت منتشر شد.

نسخه ای پسانگر از سریال بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها نیز در حال ساخت است که قرار است از تاریخ 21 اوت عرضه گردد. خاندان اژدها به اتفاقات 200 سال قبل از سریال اصلی بازی تاج و تخت می پردازد و پیش زمینه خاندان تارگریِن را به تصویر می کشد.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 30 تیر 1401 بروزرسانی: 30 تیر 1401 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1533

به "ساخت ادامه بازی تاج و تخت با موضوع جان اسنو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت ادامه بازی تاج و تخت با موضوع جان اسنو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید