سلتاویگو 2 - 2 بارسلونا؛ جهنمی به نام بالایدوس!

به گزارش مجله نازلارا، بارسلونا در دیداری سخت 2-2 مقابل سلتاویگو متوقف شد و دو امتیاز مهم را از دست داد.

سلتاویگو 2 - 2 بارسلونا؛ جهنمی به نام بالایدوس!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بارسلونا که در سال های اخیر بارها در بالایدوس مقابل سلتاویگو امتیاز از دست داده، امشب نیز در دقایق خاتمهی دروازه اش را مقابل این تیم باز شده دید و در نهایت با نتیجه 2-2 متوقف شد تا دو امتیاز حساس را در کورس لالیگا از دست بدهد.

بارسلونا بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه شش می توانست روی ارسال یک ضربه کرنر به گل اول دست یابد، اما ضربه سر جرارد پیکه به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما در دقیقه 13 بارسا به گل اول رسید. روی ارسال هوشمندانه لیونل مسی در یک موقعیت ایستگاهی، لوییس سوارز پیروز شد با یک ضربه سر تماشایی دروازه سلتاویگو را باز کند.

در دقیقه 24 مندز تا آستانه باز کردن دروازه بارسلونا پیش رفت، اما ضربه او در موقعیتی تک به تک توسط تراشتگن مهار شد. لحظاتی بعد نیز ضربه آسپاس از زاویه ای سخت باز هم با عکس العمل تراشتگن همراه شد.

در ادامه آنسو فاتی روی پاس مسی فرصت بسیار خوبی برای گلزنی در محوطه داشت، اما حضور به موقع آرائوخو مانع رخ دادن این اتفاق شد.

در دقیقه 40 لیونل مسی در موقعیتی تک به تک می توانست گلزنی کند، اما ضربه عجیب او راهی به دروازه نیافت و نیمه نخست با رجحان 0-1 بارسلونا به خاتمه رسید.

اما سلتاویگو در همان ابتدای نیمه دوم به گل رسید. روی پاس عرضی آسپاس درون محوطه، اسمولوف در مقابل دروازه تقریبا خالی بارسلونا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق گل تساوی را وارد دروازه بارسلونا کرد.

در دقیقه 56 و روی همکاری مسی و سوارز، کاپیتان بارسلونا می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 67 بارسلونا به گل دوم رسید. روی اشتباه دنیس سوارز و توپربایی لیونل مسی، لوییس سوارز صاحب موقعیت گلزنی شد و با یک چرخش زیبا و ضربه ای دقیق به گوشه دروازه باز هم پیروز به گلزنی شد.

در دقیقه 79 نولیتو تا آستانه باز کردن دروازه بارسلونا پیش رفت، اما ضربه زمینی او را تراشتگن با یک عکس العمل خیره کننده مهار کرد.

اما در دقیقه 87 سلتا به گل تساوی دست یافت. این تیم صاحب یک موقعیت ایستگاهی شد و آسپاس که در سالهای اخیر بارها دروازه بارسا را باز نموده، با یک ضربه فوق العاده تراشتگن را تسلیم کرد و برای ششمین بار برابر او پیروز به گلزنی شد.

در دقیقه 94 سلتاویگو توسط تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفت، اما ضربه نولیتو در مقابل دروازه خالی روی خط توسط تراشتگن مهار شد و در نهایت بارسلونا با نتیجه 2-2 متوقف شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 523

به "سلتاویگو 2 - 2 بارسلونا؛ جهنمی به نام بالایدوس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلتاویگو 2 - 2 بارسلونا؛ جهنمی به نام بالایدوس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید