شیخ نواف الصباح از برهم صالح برای سفر به کویت دعوت به عمل آورد

به گزارش مجله نازلارا، به گزارش خبرنگاران به نقل از الفرات نیوز، برهم صالح رئیس جمهور عراق امروز دوشنبه دعوت رسمی از سوی شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت برای سفر به این کشور دریافت کرد.

شیخ نواف الصباح از برهم صالح برای سفر به کویت دعوت به عمل آورد

برای سفر با هزینه سفر پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

دفتر رسانه ای ریاست جمهوری عراق در بیانیه ای آورده است که برهم صالح، رئیس جمهور عراق، امروز دوشنبه در کاخ صلح بغداد با سالم الزمانان ، سفیر کویت در عراق ملاقات کرد.

سالم الزمانان، سلام و درود شیخ نواف احمد جابر الصباح را به رئیس جمهوری عراق ابلاغ کرد و پیغام مکتوب امیر کویت مبنی بر دعوت رسمی از برهم صالح برای سفر به کویت را به رئیس جمهور عراق ابلاغ کرد.

همچنین رئیس جمهور عراق پیغام درود و سلام خود را توسط سفیر کویت به امیر نواف احمد جابر صباح ابلاغ کرد.

ریاست جمهوری عراق اعلام کرد: در این ملاقات، روابط محبت آمیز و برادرانه میان عراق و کویت، کوشش برای تحکیم این روابط در جهت همکاری در تمام زمینه ها در راستای منافع دو ملت و کشورهای برادر و تحکیم همکاری، دوستی و صلح در منطقه مورد رایزنی نهاده شد.

در این بیانیه آمده است: برهم صالح رئیس جمهور عراق، دعوت نواف الاحمد جابر الصباح برای سفر به کویت را پذیرفت و در زمانی که به زودی بر روی آن توافق می گردد به کویت سفر خواهد نمود.

سفیر کویت ضمن قدردانی از رئیس جمهوری عراق، تاکید نمود که کشورش مایل به توسعه روابط و گسترش چشم انداز همکاری مفید با عراق است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 730

به "شیخ نواف الصباح از برهم صالح برای سفر به کویت دعوت به عمل آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ نواف الصباح از برهم صالح برای سفر به کویت دعوت به عمل آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید