صنف جایگاه داران: کمبود بنزین نداریم، کارت خوان ها خراب است

به گزارش مجله نازلارا، سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور گفت: خرابی کارتخوان های سامانه هوشمند سوخت عامل صف های موجود در جایگاه های سوخت است و این موضوع ارتباطی به کمبود بنزین ندارد.

صنف جایگاه داران: کمبود بنزین نداریم، کارت خوان ها خراب است

به گزارش تسنیم، رضا نواز اضافه کرد: سامانه هوشمند سوخت به طور ویژه در بخش تجهیزات نصب شده در جایگاه های سوخت، شرایط خوبی ندارد و با خرابی های زیادی در جایگاه ها روبرو هستیم که منجر به افزایش صف های انتظار مردم در جایگاه ها برای سوختگیری شده است.

وی گفت: در این زمینه خبر های مختلفی در کل کشور منتشر می گردد و تهران نسبت به شهر های دیگر، شرایط بهتری دارد. در بعضی شهرها، شاید ماه ها برای پشتیبانی و تعویض و تعمیرات زمان می برد و مردم آن منطقه ها، از این شرایط ناراضی هستند.

نواز ادامه داد: در چند سال اخیر، متاسفانه عمل مثبتی در این حوزه انجام نشده و صرفا خبر هایی داشتیم که نقش مسکن را ایفا می کرد، ولی به صورت عملیاتی، اقدام خاصی انجام نشده است

وی اظهار کرد: مجموعه صنفی جایگاه داران سوخت، راه چاره های تعیینی را پیشنهاد داده و برای بهبود این شرایط، اعلام آمادگی نموده ایم، اما دقیقا تعیین نیست که ادامه این وضع، به نفع چه کسانی است؟ جایگاه های سوخت و مردم، از این روند آسیب می بینند و درخواست ما این است که دستگاه های نظارتی، به ترک فعال ها و قصور ها از چندسال اخیر تا به امروز، رسیدگی نمایند.

سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور، درباره راه چاره های ارائه شده به وسیله این صنف برای برطرف مشکل خرابی کارتخوان های سامانه هوشمند سوخت نیز، شرح داد: معمولا بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی، در حوزه های تامین مالی و تکنولوژی، توانایی بیشتری دارد. صنف ما برآورد هایی انجام داده و با سرمایه گذاران وارد مذاکره شده است، اما متاسفانه همواره با در های بسته رو به رو می شویم.

بر اساس اعلام صنف جایگاه داران سوخت کشور، به طور میانگین 40 درصد از نازل های موجود در جایگاه های سوخت در ایام مختلف سال، در اثر خرابی کارتخوان های سامانه هوشمند سوخت، غیبرطرفال هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1637

به "صنف جایگاه داران: کمبود بنزین نداریم، کارت خوان ها خراب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنف جایگاه داران: کمبود بنزین نداریم، کارت خوان ها خراب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید