ضدعفونی شبانه روزی غرفه های میوه و تره بار در ارومیه

به گزارش مجله نازلارا، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآرودهای کشاورزی شهرداری ارومیه گفت: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، میدان میوه و تره بار و بازارهای روز میوه شهر شبانه روزی ضدعفونی می شود.

ضدعفونی شبانه روزی غرفه های میوه و تره بار در ارومیه

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، غلامرضا حافظی، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآرودهای کشاورزی شهرداری ارومیه در استان آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: محوطه میدان با 320 غرفه و 240 غرفه بازار روز میوه در سطح شهر به صورت شبانه ضدعفونی می شود تا امکان شیوع ویروس کرونا در فضای این مراکز به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

وی اظهار کرد: میدان میوه و تره بار شهرداری ارومیه با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مشغول به ارائه خدمات به شهروندان است، محوطه میدان به صورت شبانه ضد عفونی و همچنین با ابلاغ سازمان به اتحادیه نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بین غرفه داران، توصیه های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و ملزم کردن غرفه داران به استفاده از دستکش و ماسک اقدام شده است.

حافظی اظهار کرد: نصب بنرها و پوسترهای آموزشی در زمینه رعایت بهداشت فردی در سطح میدان میوه و تره بار و ورودی های آن و بازارهای روز از جمله اقدامات در حوزه آموزش و اطلاع رسانی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 432

به "ضدعفونی شبانه روزی غرفه های میوه و تره بار در ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی شبانه روزی غرفه های میوه و تره بار در ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید