اخبار صنعت

ملی شدن صنعت نشر حیاتی است، اگر...

خبرنگاران ، محمد رضا اربابی، رئیس هیات مدیره کانون کشوری انجمن های صنفی: بی تردید بحران کاغذ در دهه اخیر مهم ترین چالش صنعت نشر ایران بوده است که خود گرفتار چرخه ای از علت ها و معلول هاست.

30 شهریور 1400

تور ارزان برزیل: پیغام وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی به امیر عبداللهیان

وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی در پیغام های جداگانه ای خطاب به حسین امیرعبداللهیان، اخذ رای اعتماد از مجلس و شروع به کار وی در وزارت امور خارجه را تبریک گفتند.

25 شهریور 1400

یادداشت، ضرورت ادامه نگاه توسعه محور و شجاعت ورود به عرصه های نو در فولاد مبارکه

خبرگزاری خبرنگاران- توسعه پایدار یک فرایند مهم و اساسی در تحقق جامعه متعادل و آرمانی در جوامع بشری است که طی آن دولت ها و شرکت ها، با بهره گیری مناسب از منابع و ظرفیت ها، سرمایه های مالی و انسانی، نیازهای فعلی و آینده جامعه را با برنامه ریزی صحیح و اصولی...

16 شهریور 1400

هافبک نساجی با آلومینیوم یک ساله بست

تهران (پانا) - آلومینیوم اراک با قراردادی یکساله هافبک فصل گذشته نساجی را جذب کرد.

14 شهریور 1400

اعلام آمادگی تشکل های بخش کشاورزی اتاق ایران جهت همراهی و همکاری با برنامه های وزیر کشاورزی

تشکل های بخش کشاورزی اتاق ایران اعلام آمادگی کردند تا با برنامه های وزیر جهاد کشاورزی همکاری کنند. معاونت تشکل ها و امور استان های اتاق ایران به همراه تشکل های بخش خصوصی فعال در حوزه کشاورزی، دام، طیور و آبزیان در گزارشی برنامه یک ساله و پنج ساله خود...

11 شهریور 1400

خرید تضمینی گندم از کشاورزان زنجانی

تا به امروز 292 میلیارد تومان به حساب گندمکاران استان زنجان واریز شده است.

24 مرداد 1400

تجلیل ریاست دانشگاه شهرکرد از اصحاب رسانه و فعالان مطبوعاتی

در ایام گرامیداشت 17 مرداد ریاست دانشگاه شهرکرد و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه در مراسمی با شکوه از اصحاب رسانه و فعالان مطبوعاتی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

23 مرداد 1400

دشت های سرسبز و آبشارهای دیدنی در خراسان رضوی

فرا رسیدن بهار مژده سرسبزی و زیبایی طبیعت را اعلام می کند و دشت ها و چشمه ساران با فرارسیدن سال تازه جان دوباره می گیرند و پذیرایی گردشگرانی هستند که می خواهند ساعاتی را از زندگی روزانه فاصله گرفته و در طبیعت آرامش یابند.

21 مرداد 1400

8 جای دیدنی منحصر به فرد در سفر به استانبول

اگر از هواداران سفر به ترکیه و تور مقرون به صرفه استانبول باشید می دانید که این شهر زیبا دیدنی های بسیار جالب و متنوع برای هر گردشگران دارد. شاید شما هم در مطالب مختلف درباره جاهای دیدنی مشهور استانبول خوانده باشید یا از خاطرات سفر دوستان خود درباره این...

19 مرداد 1400

احتمال ساخت Final Fantasy X، 3 وجود دارد، ولی نه پیش از اتمام بازسازی 7

این روزها بخش ژاپن اسکوئر انیکس مشغول توسعه پروژه های مختلف و هیجان انگیزی از مجموعه بازی فاینال فانتزی است. با وجودی که تمرکز اسکوئر انیکس روی این پروژه های مختلف معطوف شده است اما آن ها هنوز به صورت کامل دنیا فاینال فانتزی 10 را هم فراموش نکرده اند و...

9 مرداد 1400

کمیاب شدن برخی دارو های ایرانی در داروخانه ها؛ علت چیست؟

رییس شورای عالی داروخانه های کشور با اشاره به کمیاب شدن برخی دارو های ایرانی در داروخانه ها، معتقد است: عدم مدیریت صحیح و مداخلات دستوری در سازمان غذا و دارو در مراحل توزیع و تولید و واردات به کمبود ها دامن زده است.

9 مرداد 1400

حقوق کارکنان صنعت نفت تا انتها تیرماه اصلاح می گردد

خبرنگاران - وزیر نفت از کوشش برای حل مشکل پیش آمده در حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم نتیجه این آنالیز و پیگیری ها در حقوق تیرماه کارکنان انعکاس یابد.

2 مرداد 1400

خیابان ها را با بیدود رکاب بزن

چند سالی است که به علت آلودگی هوا در شهرهای بزرگی چون تهران، بحث رواج استفاده از دوچرخه مطرح شده و تا به امروز طرح هایی هم دراین باره ارائه شده است.

28 تیر 1400

دانشگاه صنعتی شریف ام. آی.تی ایرانی

خبرنگاران : مجموعه پارک علم و فناوری شریف متشکل از شتابدهنده، مرکز رشد، متجمع های فناوری چند مستاجره و صندوق های پژوهش و فناوری به ارائه خدمات به کسب و کارهای فناور می پردازند. این پارک با ایفای نقش تسهیل گری و ایجاد تعامل سازنده...

27 تیر 1400

تجارت بین ایران و ارمنستان رو به رشد است

خبرنگاران- رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در ملاقات با معاون وزیر اقتصاد جمهوری ارمنستان از فرایند رو به رشد تجارت خارجی بین ایران و ارمنستان خبرداد.

21 تیر 1400

نرخ تورم 12 گروه کالایی و خدمات در خرداد 1400

خبرگزاری خبرنگاران- تغییرات قیمت گروه های کالایی و خدمات مصرفی خانوار در خرداد 1400 نشان می دهد که نرخ تورم بین 27.1 درصد در گروه مسکن، آب و برق و گاز تا 64.8 درصد در گروه حمل و نقل در نوسان بوده است.

19 تیر 1400

شروع برداشت گندم و افزایش 15 درصدی فراوری محصول در پارس آباد

برداشت محصول استراتژیک گندم از مزارع شهرستان پارس آباد شروع شد.

13 تیر 1400

حملات سایبری به مک دونالد رسید

خبرنگاران : رستوران زنجیره ای مک دونالد آدینه شب خاطرنشان کرد که هکرها به شبکه داده های این رستوران در تایوان و کره جنوبی رخنه نموده اند.

10 تیر 1400

کشف گورهای باستانی عجیب در مصر

وزارت گردشگری و آثار باستانی مصر از کشف این گورستان در منطقه باستانی در استان دقهلیه در شمال شرقی شهر قاهره خبر داده است.

7 تیر 1400

جام را به تیم دیگری بدهند، ما برای تفریح و سلامتی بازی می کنیم!

به گزارش خبرنگاران، صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری درباره ملاقات با نفت آبادان گفت: تیم ما از ابتدا سوار و مسلط بود و با تدابیر آقای مجیدی تیم بازی را کنترل کرد و توانست موقعیت های زیادی خلق کند. قوانینی که ما از فوتبال می شناسیم...

28 خرداد 1400
تعداد: (172)