عملکرد مجیدی قابل انتقاد نیست، استقلال توان صعود از گروه را دارد

به گزارش مجله نازلارا، محمد نوری پیشکسوت باشگاه استقلال در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به تساوی خانگی آبی پوشان مقابل پیکان گفت: اگر این بازی در حالت عادی برگزار شده بود، می شد از عملکرد تیم انتقاد کرد. اما با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان به کرونا مبتلا شده بودند و تعداد قابل ملاحظه ای از بازیکنان تیم روزهای زیادی تمرین نداشتند، جای انتقاد نمی ماند.

عملکرد مجیدی قابل انتقاد نیست، استقلال توان صعود از گروه را دارد

وی افزود: باوجود این شرایط، باز هم استقلال رجحان محسوسی نسبت به پیکان داشت و چه بسا اگر بازی بسته و کاملاً تدافعی پیکان نبود، فرهاد با 3 امتیاز کامل بازی از میدان خارج می شد.

عضو پیشین کمیته فنی آبی پوشان تاکید نمود: عملکرد فرهاد مجیدی در مجموع این چهار بازی قابل قبول است و می توان به او نمره قبولی داد. این را هم در نظر بگیرید که او هنوز فرصت زیادی برای کار کردن با تیم نداشته و در اصلی ترین زمان که تعطیلات نیم فصل است، کرونا به اردوی تیمش زد و فرصت آماده سازی نیم فصل را گرفت. با اینکه بین استقلال و صدر جدول فاصله ایجاد شده، اما این فاصله قابل جبران است و آبی پوشان شرایط قهرمانی در این فصل را دارند.

نوری در مورد حضور آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا تاکید نمود: با توجه به فرصتی که تا شروع این بازی ها مانده، تیم به شرایط مطلوب بدنی خواهد می رسد. با اینکه تیم های خوب و مدعی در گروه سوم قرار دارند، اما شاگردان مجیدی شانس قابل ملاحظه ای برای صعود از گروه خود دارند. منوط به اینکه بازیکنان ما در حد نام و آوازه خودشان در این میدان حضور پیدا نمایند.

عضو سابق هیات امنای آموزشگاه آبی پوشان در مورد شرایط تیم های پایه و آموزشگاه گفت: ابتدای حضور آقای مددی به عنوان مدیرعامل قرار بود من به همراه آقایان علی جباری، خسرو حیدری و آرش برهانی اعضای هیات امنای آموزشگاه باشیم و حتی جلساتی هم در این خصوص برگزار کردیم و آقای مددی جلوی خود ما به آقای فریاد شیران گفت باید زیر نظر هیات امنا کار کنی.

وی بیان داشت: فریاد شیران از دوستان قدیمی من است و برایش احترام زیادی قائل هستم، اما شخصاً بنا به دلایلی از همان ابتدا با حضور ایشان به عنوان مدیر آموزشگاه موافق نبودم و این عدم موافقتم را ابراز نموده و حتی آن را رسانه ای کردم تا بعدها مسئله ای ایجاد نشود.

نوری خاطرنشان ساخت: اما وقتی کار جدی تر شد، رفتارهایی از آقای مددی مشاهده کردم که برایم معین شد در صدد حذف هیات امنا است تا خودش شخصاً با آقای فریاد شیران برای اداره آموزشگاه سیاستگذاری کند. در صورتی که کار هیات امنا نظارت بر آموزشگاه است. من احساس کردم شاید آقای مددی دوست ندارد از سوی ما بر کار آموزشگاه نظارتی باشد و برای همین رفتاری با ما انجام داد تا اصلاً هیات امنای جدید شکل نگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1033

به "عملکرد مجیدی قابل انتقاد نیست، استقلال توان صعود از گروه را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد مجیدی قابل انتقاد نیست، استقلال توان صعود از گروه را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید