ماجرای فعالیت دریاچه و پیست دوچرخه سواری بوستان چیتگر در روز های کرونایی

به گزارش مجله نازلارا، صفایی درباره علت فعالیت دریاچه و پیست دوچرخه سواری بوستان چیتگر با توجه به شیوع کرونا توضیحاتی داد.

ماجرای فعالیت دریاچه و پیست دوچرخه سواری بوستان چیتگر در روز های کرونایی

احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، درباه فعالیت دریاچه و پیست دوچرخه سواری بوستان چیتگر با توجه به ممنوعیت تجمع برای قطع زنجیره کرونا گفت: فعالیت مجموعه و مدیریت دریاچه چیتگر خارج از حیطه اختیار شهرداری منطقه 22 تهران است، زیرا این مجموعه (دریاچه چیتگر) تحت مدیریت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 شهرداری تهران اضافه کرد: بعد از آن که متوجه شدیم فعالیت مجموعه دریاچه چیتگر با شیوع کرونا همچنان ادامه دارد، مکاتبه های لازم را با سازمان بازنشستگی شهرداری تهران انجام دادیم و تا جایی که من اطلاع دارم از روز گذشته فعالیت دریاچه چیتگر تعطیل شد.

ضرورت برخورد با مدیرانی که در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا کوتاهی نموده اند

صفایی ادامه داد: به دلیل آن که هنوز دستورالعمل های لازم برای تعطیلی بوستان ها ابلاغ نشده است، ما نمی توانیم پیست دوچرخه سواری بوستان چیتگر را تعطیل کنیم، اما به پیمانکاران غرفه های داخل بوستان چیتگر ابلاغ شد تا غرفه های بوستان برای قطع زنجیره کرونا تعطیل شوند، اما با توجه به اینکه بسیاری از شهروندانی که پای ثابت استفاده از دوچرخه هستند، دوچرخه خود را به رسم امانت به غرف واگذار کردند، دایر بودن آن ها به دلیل واگذار کردن دوچرخه های امانت شهروندان است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 شهرداری تهران اضافه کرد: به دلیل آن که بوستان چیتگر باز است، نمی توانیم تمام غرفه های داخل مجموعه را تعطیل کنیم و تنها 3 غرفه در بوستان چیتگر دایر هستند که آن هم اغذیه فروشی اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 336

به "ماجرای فعالیت دریاچه و پیست دوچرخه سواری بوستان چیتگر در روز های کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای فعالیت دریاچه و پیست دوچرخه سواری بوستان چیتگر در روز های کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید