منتخب سینمای وسترن در شبکه نمایش

به گزارش مجله نازلارا، خبرگزاری خبرنگاران- شبکه نمایش، هفته پیش رو در بخش موضوعی و هفتگی به سراغ سینمای وسترن رفته است.

منتخب سینمای وسترن در شبکه نمایش

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه همچنین در بخش صحنه گران (مرور آثار) نیز فیلم های عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را پخش خواهد کرد.

ساعت 13

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 1 تا جمعه 7 خرداد با عناوین: کاغذ های رنگی، جایی برای اشتباه نیست، کلاه سبزها، چهارگاه، یک خواب راحت، خاطره بازی و تله فیلم اشیاء از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک ترند، هستند.

ساعت 19

شبکه نمایش در بخش موضوعی هفتگی خود، به سراغ یکی از ژانر های محبوب سینما، سینمای وسترن رفته است و منتخبی از بهترین فیلم های وسترن تاریخ سینما را پخش خواهد کرد که این عناوین از شنبه تا جمعه: جویندگان، جانگوی آزاد شده، چه کسی لیبرتی والانس را کشت، قطار 3:10 به یوما، روزی روزگاری در غرب، خوب، بد، زشت و هفت دلاور خواهند بود.

ساعت 21

در بخش صحنه گران، شبکه نمایش مرور آثار عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را در برنامه دارد. فیلم های منتخب این هنرمند به ترتیب پخش، شامل این عناوین خواهد بود: فرزند خاک، همبازی، پرواز خاموش، ملکه، شب بخیر فرمانده، سرو زیر آب و شب واقعه.

ساعت 23

فیلم های جذاب این شبکه در هفته پیش رو: تانک ها، بانوی نقاش، مرد پنهان، پیروز باشی، مهمانپذیر، فیلم خاطره انگیز لئون (با بازی دیدنی ژان رنو و ناتالی پورتمن) و بازی تقلید هستند.

ساعت 1 بامداد

فیلم های کلاسیک هفته اول خرداد شبکه نمایش به ترتیب روز پخش: مردی که به زانو در آمد، شاهین مالت (از بازی های درخشان همفری بوگارت)، ساحل زیبای کوچک، وصیت نامه دکتر مابوزه، رد گربه، بازگشت به ویچ مانتین و سقوط امپراطوری روم خواهند بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1111

به "منتخب سینمای وسترن در شبکه نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتخب سینمای وسترن در شبکه نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید