17 اردوگاه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به مزایده گذاشته شد

به گزارش مجله نازلارا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 17 اردوگاه رفاهی وتفریحی این استان به منظور خدمات دهی بهتر به گردشگران و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی به مزایده گذاشته شد.

17 اردوگاه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به مزایده گذاشته شد

از سفر با تورهای بهاری کانادا لذت ببرید. سفری فراموش نشدنی به تورنتو و آبشار نیاگارا که حسابی حال شما را دگرگون خواهد کرد.

به گزارش مجله نازلارا از یاسوج، محمود باقری ظهر امروز در جمع مجله نازلارا با اشاره به اینکه 17 اردوگاه رفاهی وتفریحی استان را به منظور خدمات دهی بهتر به گردشگران و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی به مزایده گذاشتیم، گفت: با حضور نماینده بازرسی استان و مدیرکل دفتر فنی استاندار و کارشناسان این اداره کل قیمت ها و پیشنهادات شرکت کنندگان آنالیز و در خاتمه این جلسه دو اردوگاه معین تکلیف شد.

وی اضافه نمود: بعضی از این اردوگاه ها متقاضی زیادی داشتند و قیمت های مختلفی ارایه داده بودند،که با نظارت کامل همه موارد آنالیز شد و برای دو اردوگاه کوه گل و تنگ مهریان برنده مزایده تعیین شده است و 15 اردوگاه دیگر به دلایل نظارتی و حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان دوباره در روزنامه آگهی خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه واگذاری این اردوگاه ها در جذب گردشگر، اشتغال زایی و ارائه خدمات بهتر به گردشگران نقش به سزایی دارد، توضیح داد: وجود جاذبه، تبلیغات، اسکان و حمل و نقل، چهار رکن اساسی توسعه گردشگری است ،از این رو در زمینه اسکان گردشگران نیز فعالیت هایی اجرا شده است.

باقری توسعه گردشگری را بهترین راه حل برای ایجاد فرصت های شغلی عنوان و بیان نمود: واگذاری کمپینگ های گردشگری به بخش خصوصی از راهبردهای دولت تدبیر وامید برای توسعه صنعت گردشگری است.

وی با اشاره به واگذاری 17 اردوگاه گردشگری استان به بخش خصوصی، رونق صنعت گردشگری و جذب توریست را یکی از راه حلهای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دانست.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 178

به "17 اردوگاه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به مزایده گذاشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "17 اردوگاه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به مزایده گذاشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید