از امروز ورود بدون ماسک به ناوگان حمل و نقل عمومی ممنوع

به گزارش مجله نازلارا، معاونت حمل و نقل و ترافیک در مورد تشدید برخورد سختگیرانه شهرداری از امروز بر استفاده از ماسک در ناوگان عمومی تاکید نمود.

از امروز ورود بدون ماسک به ناوگان حمل و نقل عمومی ممنوع

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای بیان کرد، به دنبال تاکید رئیس جمهور و شهردار تهران بر اجباری شدن استفاده از ماسک در کلیه اصناف، ادارات و ناوگان عمومی سطح شهر، برخورد سختگیرانه تری از سوی شهرداری در ناوگان عمومی صورت می گیرد.

با تاکید رئیس جمهور و شهردار تهران بر اجباری شدن استفاده از ماسک در تمامی اصناف، ادارات و در ناوگان عمومی پایتخت؛ از امروز یک شنبه 15 تیر ماه، تمهیدات سختگیرانه تری به این منظور در تمامی ناوگان عمومی شهر اعمال خواهد شد.

هم اکنون در 127 ایستگاه مترو و 62 پایانه و ایستگاه اتوبوس شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می گردد و حتی امکان عرضه ماسک در پایانه های تاکسیرانی شهر هم فراهم شده است.

مجموعه مدیریت شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک با تاکید بر مصوبه دولت مبنی بر اجباری شدن ماسک در مترو و اتوبوس بیان کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی همچنان مورد تاکید است و از امروز (یکشنبه 15 تیر ماه) سختگیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی های شهر تهران اعمال خواهد شد.

بنا بر این اطلاعیه از ورود افراد بدون استفاده از ماسک در تمامی ایستگاه های مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی ممانعت می گردد، از این رو از شهروندان می خواهیم که برای حفظ سلامتی خودشان فاصله های اجتماعی را رعایت نموده و همکاری لازم را نیز در استفاده از ماسک در ناوگان عمومی شهر داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 545

به "از امروز ورود بدون ماسک به ناوگان حمل و نقل عمومی ممنوع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از امروز ورود بدون ماسک به ناوگان حمل و نقل عمومی ممنوع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید