اعتراض شدید پورموسوی به کمیته استیناف به خاطر برگزاری بازی با استقلال

به گزارش مجله نازلارا، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم به رای کمیته استیناف مبنی بر برگزاری مجدد ملاقات این تیم با استقلال، معترض است.

اعتراض شدید پورموسوی به کمیته استیناف به خاطر برگزاری بازی با استقلال

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، سیروس پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر استقلال اعلام کرد: من به تیم استقلال، کادر فنی و بازیکنانش بابت این بازی تبریک می گویم. آن ها از موقعیت هایشان استفاده کردند و توانستند برنده بازی باشند. اما تبریک اصلی را به کسانی می گویم که شبانه رای برگزاری مسابقه را صادر و در حق مردم بوشهر و تیم پارس اجحاف کردند. آقای صالحی گفته است با توجه به اینکه کمیته مسابقات به استقلال گفته بود به خاطر ابتلای 25 درصد از بازیکنانش به کرونا، بازی این تیم با پارس لغو می گردد، حکم به تجدید بازی دادیم. من به صالحی می گویم صد درصد اشتباه نموده است. آن نامه دست ماست. آقای بهافرایند تایید نموده که ابتلای 25 درصد از بازیکنان استقلال به کرونا تایید نشده بود و فقط 9 بازیکن آن ها بیمار شده بود و باید بازی را برگزار می کردند.

او ادامه داد: از آن 9 نفر فقط 4 نفر در تست راستی آزمایی مجددا تست شان مثبت شد. اگر ما معترض هستیم به خاطر این است که این بازیکنان می دانستند حق مسلم شان نتیجه 3 بر صفر است. ما باز هم به کمیته مسابقات گفتیم به خاطر احترام به قانون حاضریم که بازی کنیم اما در زمان مناسب. ما به برگزاری بازی در این تاریخ اعتراض داشتیم که متاسفانه اصلا گوش نکردند. برای من جالب است که تا انتها وقت اداری 5 مرداد به ما وقت داده بودند مدارک ارائه بدهیم و رای روز چهارم صادر شده بود. به کسانی که شبانه رای را درآوردند تبریک می گویم. آقای صالحی من از شما خواهش می کنم نامه ای که کمیته مسابقات به استقلال مبنی بر تایید ابتلای 25 درصد بازیکنان این تیم به کرونا نوشته است را به ما نشان بدهید. من نامه تایید نشدن را در کنفرانس خبری هفته قبل نشان دادم و امشب هم در صفحه شخصی ام نشان می دهم. اینجا کسی مصلحت اندیشی نموده است و به خاطر همین است که فوتبال ایران روز به روز شکست می خورد چون می خواهیم از قانون فرار کنیم و از برخی از تیم ها می ترسیم اما نباید بترسیم.

پورموسوی افزود: با توجه به خستگی و مصدومیت برخی از بازیکنان احتیاج داشتیم که به آن ها استراحت بدهیم. در نیمه اول استقلال صاحب توپ میدان بود اما ما در نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم و یک پنالتی هم از دست دادیم. شک نکنید که هیچ چیز از ارزش های بازیکنان ما کم نشد. من از بازیکنانم خواستم که به حاشیه نپردازند. امروز هم هر چه در وجودشان بود به نمایش گذاشتند.

او درباره بازی حساس تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر هم گفت: هنوز تا آن بازی زمان داریم. چند مصدوم داریم که به بازی نمی رسند. یک اخراجی هم داریم که دسته گل کمتیه استیناف است. کوشش می کنیم به لحاظ روحی و روانی تیم را برگردانیم تا بتوانیم بازی خوبی برگزار کنیم. مسابقات الان حساس شده است. امیدوارم از بازی با شاهین بازیکنان فرایند رو به رشدشان را ادامه دهند.

انتای پیغام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 575

به "اعتراض شدید پورموسوی به کمیته استیناف به خاطر برگزاری بازی با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض شدید پورموسوی به کمیته استیناف به خاطر برگزاری بازی با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید