افزایش ساعات طرح ترافیک از دهم آبان

به گزارش مجله نازلارا، به گزارش خبرنگاران، سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه جلسه شورای عالی ترافیک شهر تهران درباره مصوبات این جلسه گفت: جلسه هفتادم شورای عالی ترافیک شهر تهران با حضور اعضا برگزار گردید.

افزایش ساعات طرح ترافیک از دهم آبان

او ادامه داد: اولین موضوعی که در دستور کار قرار داشت، تغییر ساعات در مورد محدودیت طرح ترافیک بود. با توجه به اینکه در روزهای اول نیمه دوم سال معمولا با افزایش ترافیک روبرو هستیم و سال جاری نیز در مقایسه با شرایط پیش از کرونا نمودارها حدود 18 درصد افزایش طول صف ها و معابر درگیر با سرعت کم را نشان می دادند، توجه به این موضوع اهمیت داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: آنالیز ها نشان داد که یکی از این عوامل موثر بر این شرایط سنگین ترافیک، بی اثر شدن محدودیت های تردد اعمال شده در طرح ترافیک بود، زیرا اجرای طرح ترافیک از ساعت 6:30 صبح به ساعت 8:30 صبح و از 18:00 به 16:00 تعییر نموده بود.

شفیعی ادامه داد: جمع بندی این شد که این ساعات تعییر کند. در گام اول از تاریخ 10 آبان ساعات صبحگاهی طرح ترافیک از ساعت 8:30 به 7:30 صبح و ساعت عصر گاهی از 16:00 به 17:00 تغییر خواهد نمود.

او افزود: در گام بعدی، از روز بازگشایی مراکز آموزشی بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا بلافاصله در همان روز محدودیت از 7:30 به ساعت 6:30 صبح و از 17:00 به 18:00 تغییر خواهد نمود.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 3 بهمن 1400 بروزرسانی: 3 بهمن 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1370

به "افزایش ساعات طرح ترافیک از دهم آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ساعات طرح ترافیک از دهم آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید