جزئیات تعطیلی و آغاز با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی

به گزارش مجله نازلارا، خبرنگاران/آذربایجان شرقی به دنبال بارش برف، کولاک و برودت هوا، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، فردا یکشنبه (29دی ماه) تعطیل بوده و کلیه امتحانات واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با یک ساعت تاخیر آغاز می گردد.

جزئیات تعطیلی و آغاز با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی

برای سفری دلچسب با تور باکو نوروز99 همراه شوید و شهر زیبای باکو را ملاقات کنید و با فرهنگ مردم خونگرم آذربایجان آشنا شوی و مسافرتی دل انگیز را سپری کنید.

در اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آمده است:

به اطلاع عموم دانشجویان، اساتید و کارکنان محترم می رساند، به علت بارش شدید برف و برودت هوا، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان فردا یکشنبه 29 دی ماه، تعطیل بوده و زمان جدید امتحانات فردا متعاقبا به وسیله کانال دانشگاه به اطلاع دانشجویان می رسد.

در اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز آمده است:

به دنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان در مسیرهای مواصلاتی آذربایجان شرقی و احتمال بروز حوادث ناگوار در مسیرهای منتهی به دانشگاه، کلیه امتحانات واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان در شیفت صبح روز یکشنبه 29 دی ماه 98 با یک ساعت تاخیر برگزار می گردد. بدین ترتیب امتحان ساعت 8:30 در ساعت 9:30 و امتحان ساعت 11 در ساعت 12 برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط خاص دانشگاه آزاد واحد مراغه امتحانات این واحد با دو ساعت تاخیر شروع می گردد، همچنین کلیه واحدهای استان نیز از ساعت 9 صبح شروع می گردد. همچنین زمان شروع به کار همکاران محترم واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان و تبریز نیز در روز یکشنبه 29 دی ماه ساعت 9 صبح خواهد بود.

روابط عمومی دانشگاه تبریز نیز در اطلاعیه ای اظهار داشت:

به دنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان، تمامی کلاس های درسی و همچنین امتحانات قبل از ظهر فردا یکشنبه 29 دی ماه در دانشگاه با یک ساعت تاخیر برگزار خواهد شد و فعالیت های اداری کلیه واحدهای اداری دانشگاه تبریز نیز فردا با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 166

به "جزئیات تعطیلی و آغاز با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تعطیلی و آغاز با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید