جزئیات ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر

به گزارش مجله نازلارا، تهران (پانا) - ثبت نام تعداد محدودی از فارغ ­التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ­ارشد برای ورود به دوره دکتری سال 1401-1400 بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امروز شروع می گردد.

جزئیات ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت که به منظور ارتقای کیفی دوره ­های دکتری و حمایت از استعدادهای درخشان و در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری و آیین­ نامه داخلی، تعداد محدودی از فارغ ­التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ­ارشد را برای ورود به دوره دکتری سال 1401-1400 بدون آزمون پذیرش می ­کند.

متقاضیان می توانند ثبت­ نام اینترنتی خود را از امروز 15 فروردین الی 15 اردیبهشت به وسیله سایت اینترنتی http://pgrad.aut.ac.ir/3/applicant تکمیل نمایند.

متقاضیان واجد شرایط باید در مقطع کارشناسی حداقل معدل 16، در مقطع کارشناسی ارشد حداقل معدل 17 (بدون احتساب نمره سرانجام نامه) و یا نمره حداقل 18 یا درجه عالی و بسیار خوب برای سرانجام نامه در مقطع کارشناسی ارشد را دارا باشند.

همچنین داشتن حداقل یکی از شرایط ذیل برای پذیرش مورد احتیاج است: یک مقاله معتبر علمی پژوهشی داخلی یا نهایی شده بین المللی که نام متقاضی بعد از حذف نام استاد راهنما سرانجام نامه کارشناسی ارشد نفر اول باشد، یک ثبت اختراع با داوری و تایید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، رتبه اول تا سوم انفرادی یا اول گروهی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی، رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور، دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 98 در صورتی که جز رتبه های اول، دوم یا سوم باشند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1010

به "جزئیات ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید