جهانپور: نگران بحران انسانی در آبان ماه هستیم

به گزارش مجله نازلارا، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، عادی پنداری برخی از مردم و مسئولان در مواجهه با کرونا را باعث اوج گیری مجدد این بیماری دانست.

جهانپور: نگران بحران انسانی در آبان ماه هستیم

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش مهر، کیانوش جهانپور، صبح چهارشنبه در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: متأسفانه عادی پنداری برخی از مردم و مسئولان، به اوج گیری مجدد کرونا در کشور کمک کرد.

وی اضافه کرد: عادی پنداری ها به این موضوع کمک کرد که ترس و هوشکمک نسبت به رفتار کرونا در جامعه از بین برود و شاهد اوج گیری مجدد بیماری باشیم.

جهانپور با عنوان این مطلب که راه بازگشت به روز های قبل از اوج گیری کرونا وجود دارد، گفت: متأسفانه شرایط عادی نیست و اگر امروز نتوانیم به پروتکل های بهداشتی عمل کنیم، روز های سخت تری را در پیش خواهیم داشت.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که نگران بحران انسانی در پاییز هستیم، اضافه کرد: اگر امروز به پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک بی اعتنا باشیم، شرایط در شهریور و مهر بسیار بدتر از امروز خواهد شد.

وی ادامه داد: هدف گذاری وزارت بهداشت برای کنترل کرونا، استفاده 95 درصد مردم از ماسک و رعایت 75 درصد مردم از پروتکل های بهداشتی است که اگر به این هدف دست پیدا نکنیم، شاهد بحران انسانی در آبان ماه خواهیم بود.

منبع: فرارو
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 577

به "جهانپور: نگران بحران انسانی در آبان ماه هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانپور: نگران بحران انسانی در آبان ماه هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید