سلامتی و پزشکی

طرفداری ترامپ از اعتراضات مسلحانه میشیگان، صدای بایدن را درآورد

جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حمایت دونالد ترامپ از معترضان مسلح در ایالت میشیگان به شدت انتقاد و از فرماندار این ایالت حمایت کرد.

10 تیر 1399

کوهستان تیان مِن ، قطعه ای از بهشت در چین china

کوهستان تیان مِن ، قطعه ای از بهشت در چین chinaدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره کوهستان تیان مِن ، قطعه ای از بهشت در چین ، سخن خواهیم گفت.

9 تیر 1399

چین: ما قربانی کرونا هستیم نه مبتکر آن

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ژنگ شوانگ سخنگوی وزارت خارجه چین در پاسخ به اتهام مطرح شده در گزارش اتحادیه اروپا مبنی بر اشاعه اطلاعات نادرست از سوی پکن در رابطه با بیماری کرونا، گفت: چین نه تنها از بانیان ویروس کرونا نیست، بلکه یکی از قربانیان...

8 تیر 1399

ممنوعیت استفاده دانش آموزان از تلفن همراه در مدارس انتاریو

ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در مدارس انتاریونخست وزیر انتاریو، داگ فورد به وعده خود مبنی بر ممنوعیت استفاده از تلفن همراه توسط دانش آموزان در ساعات درسی مدارس جامه عمل پوشاند. بر طبق این طرح دانش آموزان استان انتاریو تنها تا سپتامبر سال آینده می توانند...

8 تیر 1399

ابهام در تاثیر رمدسیویر بر درمان کووید 19

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، رمدسیویر دارویی که تصور می شد بهترین درمان احتمالی برای کووید19 باشد، در نخستین آزمایش بالینی کامل خود شکست خورده و هیچ تاثیری در درمان بیماری نداشته است.

7 تیر 1399

شمار شاهزاده های مبتلا به کرونا از زبان الفیصل

یکی از شاهزاده های مطرح در عربستان سعودی در مقاله ای، شمار شاهزاده های مبتلا به ویروس کُشنده کرونا را اعلام کرده است.

6 تیر 1399

موج دوم شیوع کرونا نگران کننده است

خبرنگاران/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همچنان در البرز شعار در خانه ماندن و رعایت فاصله اجتماعی به جد مورد تاکید است چرا که از پیک جدید شیوع هراس داریم.

5 تیر 1399

آسیترتین؛ موارد مصرف، عوارض جانبی

آسیترتین دارویی برای درمان بیماری مزمن پوستی تحت عنوان پسوریازیس است البته این دارو درمان قطعی این بیماری نیست چون احتمال دارد پس از قطع مصرف مجدداً این بیماری پوستی عود کند.

2 تیر 1399

گلکسی نوت 20 به باتری 4000 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد

با توجه به گزارشی که ساعاتی پیش از طریق Galaxy Club منتشر شده، به نظر می رسد گلکسی نوت 20 قرار است از یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی بهره ببرد.

2 تیر 1399

ضدعفونی شبانه روزی غرفه های میوه و تره بار در ارومیه

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآرودهای کشاورزی شهرداری ارومیه گفت: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، میدان میوه و تره بار و بازارهای روز میوه شهر شبانه روزی ضدعفونی می شود.

1 تیر 1399

کرونا چه تاثیری بر صنف طلافروشان داشته است؟

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز گفت: با شیوع کرونا، شرایط مالی این صنف به هم ریخته و فعالان عرصه طلا و جواهر متحمل ضرر و زیان بزرگی شده اند.

1 تیر 1399

چه میوه هایی برای درمان کبد چرب مناسب است؟

کبد چرب یکی از مشکلاتی است که با اشتباهات غذایی ایجاد می گردد و متاسفانه 40 درصد از مردم ایران به آن مبتلا هستند.

30 خرداد 1399

پیش بینی سازمان بهداشت جهانی از موارد ابتلا به کرونا در آفریقا

سازمان بهداشت جهانی پیش بینی نموده است که طی یک سال آینده موارد ابتلا به ویروس کرونا در قاره آفریقا افزایش پیدا کند.

29 خرداد 1399

مشاور ترامپ: چین احتمالا برای نفع تجاری از ارائه اطلاعات مربوط به کرونا امتناع می کند

مشاور کاخ سفید، چین را متهم کرد که احتمالا به دلیل پیروزی در رقابت تجاری برای تولید واکسن، از ارائه داده ها درباره آغاز شیوع ویروس کرونا امتناع کرده است.

28 خرداد 1399

تأثیر آسپرین در کاهش ابتلا به سرطان های دستگاه گوارش

باشگاه خبرنگاران/ به گفته انجمن اروپایی آنکولوژی پزشکی مصرف آسپرین باعث کاهش خطر ابتلا به چندین سرطان دستگاه گوارش می گردد.

27 خرداد 1399

با ترس هایمان چگونه مقابله کنیم؟

سعی کنید در هنگام ترس با استفاده از تکنیکهای ریلکسیشن خودتان را آرام کنید . با استفاده از روشها و تمرینات ریلکسیشن ، سعی کنید چرخه ترس خود را قطع کنید.

26 خرداد 1399

جزییات جدید درباره علت مرگ شترها

مدیرکل دام پزشکی هرمزگان گفت: امکان کالبدشکافی و نمونه برداری از شترهای تلف شده در جاسک به دلیل فاسدشدن لاشه ها وجود ندارد.

26 خرداد 1399

آزمایشگاه ووهان ادعا ساخت کرونا در این مرکز را رد کرد

با تشدید برآورد ها درباره منشا ویروس کرونا در دنیا و اتهام زنی های آمریکا به چین، مسئولان آزمایشگاه شهر ووهان هر گونه دست داشتن این مرکز در ایجاد کرونا را رد کردند.

25 خرداد 1399

چین: آماده گسترش همکاری با ایران برای مبارزه با کرونا هستیم

وزیر امور خارجه چین گفت در تماس با همتای ایرانی خود بر آمادگی پکن درخصوص گسترش همکاری با تهران برای مبارزه با ویروس کرونا تأکید نموده است.

21 خرداد 1399

تایوان چگونه توانست مانع از شیوع کرونا گردد؟، از تشکیل ستاد مرکزی تا آموزش عمومی به مردم

تایوان پس از چین جزو نخستین کشورهایی است که موارد ابتلا به کرونا در آنجا شناسایی و ثبت شد؛ با وجود این، تا به امروز یکی از پیروز ترین کشورها در زمینه کنترل شیوع کرونا به شمار می رود.

20 خرداد 1399
تعداد: (139)