روایت سخنگوی دولت از دیدار با خانواده شهید حسینی

به گزارش مجله نازلارا، سخنگوی دولت با انتشار یادداشتی در حساب کاربری خود در اینستاگرام به شرح دیدار با خانواده شهید حسینی پرداخت.

روایت سخنگوی دولت از دیدار با خانواده شهید حسینی

به گزارش خبرنگاران، علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: بین ستاره های آسمان یکی هست که انگار برای ما زمینی ها چشمک می زند، سید محمدجعفر حسینی آن ستاره من بود توی تاریکی ها، همانی که دخترش دست روی سینه پردردش گذاشت و به او نشان داد که جایش کجاست.

همان شهیدی که زبان انگلیسی تدریس می کرد، همانی که بعد از مجروحیت مدت ها مشت مشت قرص می خورد تا ترکش های توی سر و بدنش را تحمل کند، همان شهیدی که لباس های پاره اش فریاد می زدند که چه بلایی سر پیکرش آمده، همان شهیدی که توی بوکمال کورنت خورد. کورنت موشک حرارتی است و هدف های گرم تر را دنبال می کند، مثل قلب گداخته همان کسی که توی بیابان ها دنبال شهادت می گشت، این دو خیلی راحت همدیگر را پیدا کردند و شهید حسینی بعد از ماه ها اسارت در چنگال درد، راه آسمان را پیدا کرد. درست یک هفته قبل از شهید فرودگاه بغداد!

امروز به منزل شهید رفتم، همسر صبور شهید و محمدحسین و زینب را دیدم و یاد آن لحظه ای افتادم که قلب اش را نشان پیکر پدر داد و گفت که جای تو اینجاست، وقتی فهمیدم که او را هنوز به عنوان شهید ثبت نکرده اند اول از همه از خودم پرسیدم که جای او اینجاست؟ ان شاءالله شخصا پیگیری خواهم کرد تا مسائل این خانواده به سرعت حل شود. شاید از این دنیا همین ها برای ما بماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1408

به "روایت سخنگوی دولت از دیدار با خانواده شهید حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت سخنگوی دولت از دیدار با خانواده شهید حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید