سامانه پست الکترونیک دانشگاه پیام نور راه اندازی شد

به گزارش مجله نازلارا، مدیرکل دفتر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور گفت: سامانه پست الکترونیک ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور به مناسبت روز دانشجو راه اندازی شد.

سامانه پست الکترونیک دانشگاه پیام نور راه اندازی شد

به گزارش گروه دانشگاه مجله نازلارا، به نقل از دانشگاه پیام نور، امیرهوشنگ تاجفر با اشاره به سامانه پست الکترونیک ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: این سامانه به مناسبت روز دانشجو راه اندازی شده است و دانشجویان دانشگاه پیام نور که متقاضی پست الکترونیک آکادمیک هستند می توانند درخواست خود را ارائه دهند.

وی اضافه نمود: این سامانه در فاز اول با پوشش دهی 10 هزار دانشجوی مقطع تحصیلات تکمیلی راه اندازی شده و قرار است تا سقف 40 هزار دانشجوی تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ارتقا یابد.

مدیرکل دفتر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور هدف از راه اندازی این سامانه را تسهیل مراودات پژوهشی و استمرار ارتباط دانشگاه با دانش آموختگان دانست و گفت: دانشجویان می توانند درخواست پست الکترونیک آکادمیک خود را از طریق اپلیکیشن پیام من (از سامانه apps.pnu.ac.ir) ارائه کنند که پس از بررسی و راه اندازی ایمیل، از طریق همان اپلیکیشن به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است، سامانه پست الکترونیک ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور امروز با حضور دکتر محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور و اعضای هیات رئیسه به مناسبت روز دانشجو رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 93

به "سامانه پست الکترونیک دانشگاه پیام نور راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه پست الکترونیک دانشگاه پیام نور راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید