سرمربی تیم ملی تکواندو: کشورهای زیادی خواهان اردوی مشترک با ایران هستند

به گزارش مجله نازلارا، سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: بسیاری از تیم های خارجی خواهان حضور در ایران و برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی تکواندوی ایران به عنوان یکی از قدرت های برتر دنیا هستند اما شرایط شیوع کرونا این اجازه را نمی دهد.

سرمربی تیم ملی تکواندو: کشورهای زیادی خواهان اردوی مشترک با ایران هستند

فریبرز عسکری در مصاحبه با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط تیم ملی تکواندوی ایران که در حال حا

ضر اردوی چهارم خود را پس از صدور مجوز از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش پشت سر می گذارد، اظهار کرد: خوشبختانه تمرینات تیم ملی در فضایی آرام در حال پیگیری است و بچه ها با جدیت و انگیزه بالا تمرینات خود را پشت سر می گذارند. هدفمان حضور پیروز در رقابت های قهرمانی آسیاست که قرار است ابتدای اردیبهشت ماه سال آینده برگزار گردد.

سرمربی تیم ملی تکواندو درباره مصدومان احتمالی تیم ملی و شرایط آرمین هادی پور چهره المپیکی تکواندوی ایران پس از مصدومیت در رقابت های لیگ، گفت: به هر حال تکواندو یک رشته پربرخورد است و آسیب دیدگی جزئی از این رشته محسوب می گردد. خوشبختانه هیچ کدام از نفرات حاضر در اردو مشکل جدی بابت آسیب دیدگی ندارند و تمرینات خود را دنبال می نمایند. آرمین هادی پور نیز مراحل درمان را پشت سر می گذارد و قرار است بزودی به تمرینات تیم ملی اضافه گردد.

وی درباره حضور تیم ملی تکواندوی بلغارستان با سرمربیگری فرزاد ذوالقدر در ایران برای برگزاری اردوی مشترک نیز اظهار داشت: ایران جزو قدرت های برتر تکواندوی جهان و صاحب سبک در این رشته است و بسیاری از تیم های جهان علاقه زیادی برای برگزاری اردوی مشترک با ایران دارند. اگر شرایط حال حاضر شیوع کرونا نبود قطعا روزهای شلوغی را سپری می کردیم و بسیاری از تیم های خارجی برای برگزاری اردوی مشترک به ایران می آمدند. مرکز جهانی تکواندو در ایران جزو ده مرکز پیشرفته تکواندو در جهان است و برگزاری اردوی مشترک با ایران با استقبال تیم های خارجی همراه بوده است.

عسکری ادامه داد: تیم بلغارستان برای کسب سهمیه های المپیک در حال آماده سازی است و مخصوصا از اینکه این تیم با راهنمایی فرزاد ذوالقدری به عنوان یک مربی ایرانی به کشورمان می آید خوشحالیم و امیدواریم شاهد برگزاری اردوی خوبی باشیم. این تیم قرار است از 20 بهمن به مدت 22 روز در ایران با تیم ملی تکواندوی ایران اردوی مشترک داشته باشد. قطعا تمرین با نفرات خارجی برای بچه های ما نیز خوب است و باعث تنوع خواهد شد. قطعا برگزاری این اردو نیز به سود بلغارستان است و امیدوارم این تیم با سرمربی ایرانی خود در رقابت های کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا به سهمیه های کامل برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 902

به "سرمربی تیم ملی تکواندو: کشورهای زیادی خواهان اردوی مشترک با ایران هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی تکواندو: کشورهای زیادی خواهان اردوی مشترک با ایران هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید