سیلی محکم پیمانکار شهرداری بر صورت پیرمرد

به گزارش مجله نازلارا، پیمانکار شهرداری بر صورت پیرمرد ضایعات جمع کن سیلی زد و جو روانی بدی ایجاد کرد.

سیلی محکم پیمانکار شهرداری بر صورت پیرمرد

به گزارش رکنا، ماجرای سیلی زدن و عذرخواهی بعد از آن کم کم دارد به یک ماجرایی تکراری تبدیل می گردد. بعد از ماجرای سرباز راهور و نماینده مجلس، حالا سیلی زدن کارگر پیمانکار شهرداری فردیس به پیرمرد ضایعات جمع کن در فضای مجازی جنجالی شد. ماجرایی که بعد از واکنش کاربران فضای مجازی به عذرخواهی ضارب در فضای مجازی ختم شد.

ماجرای این درگیری با انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی داغ شد. در این فیلم پیرمرد ضایعات جمع کن با چرخ دستی در یکی از خیابان های شهر فردیس در حال عبور از خیابان است که ماموران پسماند شهرداری این شهر سد راهش می شوند. پیرمرد در برابر خواسته آنها مقاومت می نماید که یکی از آنها سیلی محکمی به صورت پیرمرد می زند.

در ادامه این فیلم نیز درگیری ماموران شهرداری با چند مرد دیگر نمایش داده می گردد که به گفته شاهدان وقتی عابران به این کار اعتراض می نمایند، موردحمله کارگران شهرداری قرار می گیرند.

این فیلم بلافاصله در شبکه های اجتماعی منتشر و با واکنش کاربران همراه شد و کاربران شبکه های اجتماعی خواهان برخورد با ضارب بودند.

دستور بازداشت پیمانکاری که بر صورت مرد ضایعاتی سیلی زد

در ادامه، دادستان فردیس به این ماجرا واکنش نشان داد و از دستور بازداشت برای ضارب اطلاع داد. به گفته ناصرخاکی، هیچ فردی حق درگیری، توهین و فحاشی ندارد و اگر کسی مرتکب جرمی گردد طبق حقوق شهروندی با او برخورد می گردد.

مصطفی سعیدی سیرایی، شهردار فردیس عصر دیروز در تشریح گفت: این اتفاق در فلکه سوم فردیس رخ داد و کارگر پیمانکار جمع آوری پسماند برخورد بد و غیر قابل بخششی با تخلف مرد ضایعات جمع کن داشت. اگرچه این شیوه جمع آوری پسماند و زباله گردی توسط افراد قانونی نیست اما دلیلی برای بدرفتاری و ضرب و شتم نخواهد بود. پس از اطلاع از ماجرا، آنالیز های خود را شروع کردیم و پیمانکار مربوطه شنبه 18بهمن ماه احضار شد و با اخطار کتبی، عامل و عاملین موضوع را به مراجع قضایی معرفی خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: بارها تاکید نموده ایم برخورد با تخلفات باید در چارچوب قانون باشد و با بی قانونی برخورد خواهیم کرد. با توجه به این که نظارت و کنترل عملکرد نیروها در شرکت های پیمانکاری با پیمانکار مربوطه می باشد، شهرداری فردیس به عنوان شاکی نسبت به پیگیری و طرح دعوی در مراجع قضایی اقدام و نتیجه آن اعلام می گردد.

سعیدی سیرایی با عذرخواهی از شهروندان گفت: روز شنبه همراه ضارب و پیمانکار در محل درگیری از مرد ضایعات جمع کن عذرخواهی و دلجویی خواهیم کرد.

ضارب مرد زباله گرد نیز دیروز با انتشار ویدئویی در فضای مجازی از پیرمرد و خانواده اش عذرخواهی کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 919

به "سیلی محکم پیمانکار شهرداری بر صورت پیرمرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیلی محکم پیمانکار شهرداری بر صورت پیرمرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید