شرح جزئیات درباره فرایند ساخت هفت هتل در اردبیل

به گزارش مجله نازلارا، ایسنا/ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل به شرح جزئیات درباره فرایند ساخت هفت هتل در اردبیل پرداخت.

شرح جزئیات درباره فرایند ساخت هفت هتل در اردبیل

داستان چیست؟

نادر فلاحی اظهار کرد: در راستای توسعه زیرساخت های گردشگری در سطح استان هفت پروژه احداث هتل در سطح استان در حال اجراست.

وی با بیان اینکه این هتل ها در رتبه های یک تا چهار ستاره قرار دارند، گفت: یک هتل یک ستاره، یک هتل دوستاره، سه هتل سه ستاره و دو هتل چهارستاره شامل این طرح هاست که چهار مورد در مرکز استان، یک مورد در شهر نیر، یک مورد نمین و یک مورد در خلخال در حال اجراست.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ادامه داد: از شاخص ترین این طرح ها هتل چهار ستاره در اردبیل است که در حال حاضر 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بیش از 150 میلیارد ریال برای این طرح سرمایه گذاری شده و با بهره برداری از آن زمینه برای اشتغال 50 نفر فراهم خواهد شد.

فلاحی با اشاره به احداث هتل سه ستاره شاهماری اردبیل بیان نمود: برای این هتل که عملیات اجرایی آن از سال 97 آغاز شده بیش از 200 میلیارد ریال هزینه شده و در حال حاضر 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با افتتاح این هتل در سال آینده برای 50 نفر اشتغالزایی می شود.

به گفته وی علاوه بر این دو هتل در مرکز استان، پروژه احداث هتل یک ستاره سیدجباری که از نوع تبدیلی بوده با 75 درصد و هتل دوستاره ملاطفی نیز با 45 درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث بوده و پیش بینی می شود سال آینده به بهره برداری برسند. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اضافه کرد: با راه اندازی این دو هتل نیز برای بیش از 68 نفر اشتغالزایی خواهد شد.

منبع: همگردی
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 933

به "شرح جزئیات درباره فرایند ساخت هفت هتل در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح جزئیات درباره فرایند ساخت هفت هتل در اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید