شغل مناسب متولدین هر ماه ، کدام است؟

به گزارش مجله نازلارا، وب سایت روزیاتو: در این مطلب، قصد داریم به معرفی شغل های مناسب برای شما، باتوجه به ماه تولدتان بپردازیم پس در ادامه با ما همراه شوید.

شغل مناسب متولدین هر ماه ، کدام است؟

اگر شما در پی شغل مورد علاقه خود هستید، به جای شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی، سعی کنید اول به سراغ نشان زودیاک خودتان بروید. شما می توانید از نشان زودیاک خود به منظور پیدا کردن شغلی که بیشترین سازگاری و تناسب را با شخصیت شما دارد، بهره ببرید.

هر نشان ویژگی های خاص خود را دارد که متولدین ماه مربوط به آن ها را به سمت جهت های شغلی متناسب با خودش راهنمایی می نماید. امروز در این مطلب، پیشنهادات شغلی مربوط به نشان های زودیاک مختلف ارائه داده شده است. پیشنهاد می کنیم حتماً آن ها را مطالعه کنید.

Aries (برج حمل، قوچ، فروردین)

افرادی که نشان آن ها برج حمل است علاقه سیری ناپذیری برای رقابت کردن دارند. هر چیزی که به شکل مسابقه باشد برای آن ها مجذوب نماینده است و همواره می خواهند اول باشند. به همین علت، می توانند یک ورزشکار، تمرین دهنده شخصی یا مربی بسسیار خوب باشند. بعلاوه با توجه به اینکه گرایشات روحی آن ها به شکلی است که تمایل به کار هایی دارند که احتیاج به انجام یک واکنش سریع دارد، شغل های خدماتی مانند جراح یا آتش نشان هم برای آن ها مناسب است.

Taurus (برج ثور، گاو، اردیبهشت)

به اسم کسی که عاشق چیز های لذت بخش است، در کار هایی که به آن ها احساس لوکس بودن بدهد یا شغل های مرتبط با غذا یا هردوی این ها خوب هستند. مثلاً شغل هایی مثل مراقبت از پوست، یا کار های در زمینه گل یا عطر، می تواند برای بخش خلاقانه و لوکس گرای آن ها مناسب باشد. آشپز یا گارسن رستوران های لوکس هم بخشی از روحیه آن ها که علاقه مند به غذا است را پوشش خواهد داد؛ و در نهایت کار کردن در شغل هایی مانند مسئول خرید می تواند برای آن ها مجذوب نماینده باشد. چرا؟ ساده است؛ چون می تواند پول زیادی را خرج کند، بدون اینکه مال خودش باشد.

Gemini (برج دوقلوها، دو پیکر، خرداد)

اصلاً علاقه ای به پشت میز نشستن ندارند. افرادی با این نشان احتیاج به شغل هایی دارند که مدام درگیری ذهنی و جنب و جوش های اجتماعی داشته باشند. شغل هایی مثل روزنامه نگار یا کارآگاه احتیاج نیست دائماً به سفر های مختلف بروند یا اینکه حداقل همواره در محیط دفتر کار حاضر نیستند، برای آن ها مناسب است. سیاره حاکم آن ها مرکوری (Mercury) که سیاره ارتباطات است، این نشان را برای مردم مجذوب نماینده نموده است. افراد با این نشان به صحبت کردنِ زیاد علاقه دارند، به همین علت است که شغل هایی مثل مترجم همزمان افراد، معلم یا مجری یک برنامه Talk show برای آن ها مناسب است.

Cancer (برج سرطان، خرچنگ، تیر)

این نشانِ بسیار نرم و مهربان، به صورت طبیعی بسیار سازگار هستند. به همین علت شغل هایی که برای آن ها مناسب باشد، بسیار زیاد هستند. به صورت کلی، افراد با نشان سرطان بسیار عاطفی هستند بنابراین شغل هایی که مربوط به گذشته باشد برای آن ها جالب است مثل معلم تاریخ یا عتیقه شناس. با توجه به داشتن خاصیت آب در این نشان، شغل های مربوط به آب مثل زیست شناس دریایی یا مربی دلفین برای آن ها مناسب است. در نهایت باید گفت که تخصص آن ها آوردن آرامش و آسایش به هر جای ممکن است. پس می توان نتیجه گرفت طراح داخلی بودن هم برای آن ها ایده آل است.

Leo (شیر، مرداد)

آن ها ستاره زودیاک هستند. چیزی که این نشان را ستاره می نماید این است که آن ها بسیار مجذوب نماینده هستند. به همین علت است که آن ها افراد خیلی مناسبی برای ارائه کردن یک شیء یا فرد، سخنرانی های انگیزشی و سخنگو بودن هستند.

Virgo (سنبله، خوشه، شهریور)

خاص، منظم و جزئی نگر بودن، به خوشه ها فزونی داده است. هر شغلی که در آن بتوانند به صورت منظم از توانایی های خودش استفاده نمایند مثل یک خانه دار حرفه ای، متخصص علم آمار یا یک تحلیل گر، برای این نشان مناسب است. برای آن ها بدن، بسیار مقدس است؛ بنابراین خوشه ها متخصصان تغذیه و ماساژ یا مربیان و ورزشکاران بدنسازی و تناسب اندام خیلی خوبی هستند.

Libra (ترازو، مهر)

با توجه به دیپلماسی و روحیه همکاری که ترازو ها دارند، شغل هایی که روی ایجاد هماهنگی در زندگی دیگران تمرکز می نمایند، برای آن ها مناسب است. سیاره حاکم بر این نشان، ونوس (سیاره عشق) است. افراد این نشان همواره به ارتباطات توجه داشته و به آن اهمیت می دهند، پس وکیل یا مشاور هم برایشان مناسب است. به خاطر عشق به زیبایی شناختی که دارند، شغل هایی مثل هنرمند یا فروشنده محصولات هنری، استایلیست و دکوراتور داخلی هم برایشان ایده ال است.

Scorpio (عقرب، آبان)

عقرب آتشی و بی پروا وقتی بتواند مهارت های خود را اثبات نموده و برای انجام خیلی خوب کارهایشان مورد ستایش قرار بگیرد، برترین عملکرد خود را نشان خواهد داد. برخی دیگر از شغل های مناسب افراد این نشان شیمی دان یا محقق هستند، چون احتیاج به کار شدید و زیاد دارند. به علت اینکه سیاره حاکم بر این نشان پلوتون (سیاره عالم اموات) است، هر شغلی که به آن ها اجازه آنالیز عمیق در روان انسان ها را بدهد، برایش جالب است، مثل روانشناس یا کسی که هیپنوتیزم می نماید.

Sagittarius (برج قوس، آذر)

متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستند و بسیار خوش صحبت هستند. به خاطر همین خصوصیات و ویژگی ها می توانند در کار هایی مثل فروشندگی پیروز شوند. آن ها بعلاوه برنامه ریزان و بازاریابان پیروزی خواهند بود. در هر کاری که با مشتری و ارباب رجوع سروکار داشته باشد، آن ها پیروز خواهند بود.

Capricorn (برج جدی، دی)

با توجه به اینکه افراد این نشان به میزان عقرب وحشی و بی پروا نیستند، آن ها از توانایی عزم و اراده خود در ثابت قدم بودن در مشاغل و به اتمام رساندن آن ها استفاده می نمایند. به علت اینکه این نشان صبورترین نشان زودیاک است، پس می تواند به اسم یک معلم یا مدیر پیروز باشد. بر اساس قسمت مادی ترشان، آن ها علاقه مند به کار در حوزه املاک و دارایی هستند. شغل هایی مثل مشاور املاک، معمار و بعلاوه کار در زمینه نوسازی منازل برای آن ها ایده آل است.

Aquarius (دلو، بهمن)

آکواریوسِ دیوانه و خاص احتیاج به شغلی دارد که به او آزادی، خلاقیت و فردگرایی بدهد. آن ها به اسم یک هنرمند (از هر نوع هنری که باشد) کار خود را خیلی خوب انجام می دهند. بیشتر از اینکه فکر کنید، افراد این نشان در نظراتشان پایدار و تا حدی یک دنده بوده و البته عاشق برقراری عدالت اجتماعی هستند. شغل هایی مثل قاضی، فعال اجتماعی، مهندس محیط زیست، آن ها را ارضا خواهد نمود.

Pisces (ماهی، اسفند)

به اسم نشان مهربان در قبیله زودیاک، این نشان (که مرتبط با عنصر آب است) در یک محیط باز و غیر سازمان یافته بهتر رشد خواهد نمود، زیرا در آن شغل می تواند احساس خلاق بودن وکمک به دیگران کند. آن ها کار خود را به اسم یک کشیش یا روانشناس به برترین نحو ممکن انجام می دهند. آن ها اگر به قسمت خلاق خود توجه و تکیه نمایند می توانند یک معلم موسیقی یا انیماتور خوب باشند.

تا چه میزان خصوصیات روحی شما درست از آب عایدی؟

منبع: برترین ها
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1220

به "شغل مناسب متولدین هر ماه ، کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شغل مناسب متولدین هر ماه ، کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید