کسب و کار

مقایسه نیسان پاترول با پاژن و تویوتا لندکروز

پاترول هرچند دیگر واقعاً قدیمی شده، اما هنوز مشتریان خودش را در بازار دارد. حالا 50 سال می گردد که این خودروی ارتش ژاپن در خیابان های ایران جولان می دهد و هنوز هم جزو پرطرف دارهاست. در تمام دوران فراوری این خودرو، 61 هزار 552 دستگاه نیسان پاترول در کشور ما...

27 شهریور 1399

چگونه یک رزومه خوب بنویسیم؟

توانایی افراد در نوشتن یک رزومه خوب، به خصوص کارکنانی که به دنبال شغلی جدید هستند، بسیار حائز اهمیت است. در حقیقت، نوشتن یک رزومه خوب موجب می گردد تا شما به عنوان کارجو در موقعیت به مراتب بهتری در مقابل مصاحبه نمایندگان حضور بیابید. به عبارتی، رزومه شما...

21 شهریور 1399

ایستگاه داستان در کامیون های کتابفروشی رندوم هاوس

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی دی ان، بعد از انتشارات پنگوئن و برخی از فروشگاه های زنجیره ای در آمریکا ظاهراً ایده کامیون های فروش کتاب از سوی بسیاری از انتشارات جذاب به نظر آمده است.

19 شهریور 1399

منصوریان: کرونا باعث دوری ام از هدفم نشد، پرداخت حقوق ماهیانه از سوی چینی ها ارزشمند است

بانوی ووشوکار کشورمان گفت: ویروس کرونا باعث دوری ام از هدفم نشده است و در خانه با کمترین امکانات تمرین می کنم.

18 شهریور 1399

بارسا، اینتر و اتلتیکو به دنبال ستاره آرسنال

باشگاه های بارسلونا، اینترمیلان و اتلتیکو مادرید شرایط گوندوزی بازیکن آرسنال را دنبال می نمایند.

17 شهریور 1399

سواستفاده کنندگان از کارت های اجاره ای را جنایتکار می دانم، بخش خصوصی سهمی در فرایند تصمیم گیری ها ندارد

خبرنگاران: رییس اتاق بازرگانی ایران سو استفاده کنندگان از کارت های بازرگانی اجاره ای را جنایتکار توصیف کرد چرا که اقدام آنها باعث بدنامی فعالان واقعی و خوشنام اقتصادی کشور می شود.

10 شهریور 1399

اعتراضات لبنان از اوضاع بد مالی ادامه دارد

مردم شهرهای طرابلس و بعلبک لبنان تحصن هایی را در اعتراض به نابه سامانی شرایط معیشتی، افزایش قیمت ها، افزایش قیمت دلار در برابر لیره برگزار کردند.

10 شهریور 1399

توسعه سامانه فروش بلیت الکترونیکی اماکن تاریخی تهران

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی بر توسعه سامانه فروش بلیت الکترونیکی اماکن تاریخی استان تهران که هنوز تحت پوشش این سامانه قرار نگرفته اند، تاکید کرد.

9 شهریور 1399

مسدود شدن اپلیکیشن های چینی توسط هند و خطر بیکاری برای هزاران هندی

دولت هند که به منظور مقابله با نفوذ چین در خاک خود و پس از بحرانی شدن شرایط امنیتی دو کشور دهها اپلیکیشن چینی را فیتلر نموده است با مشکل بیکاری هزاران نفر از اتباع خود روبرو شد.

9 شهریور 1399

کاهش آمار زایمان زودرس در دوران خانه نشینی

در دوران خانه نشینی بیمارستان هایی در کشورهای مختلف شاهد کاهش شدید آمار زایمان های زودرس بودند که می تواند نقطه آغازی برای تحقیقات آینده باشد.

7 شهریور 1399

اتاق ایران در مشخص قیمت زنجیره فولاد نقش هیات منصفه را ایفا نماید

دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن است؛ بیست وچهارمین سالی که در این روز فعالان مالی، سیاست گذاران و قانون گذاران این حوزه در مراسمی دور هم جمع می شوند و از اهمیت و مسائل حوزه صنعت و معدن می گویند.

5 شهریور 1399

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی کتب درسی میان پایه ها

مهلت ثبت نام اینترنتی کتب درسی میان پایه که به مدت یک هفته و تا دوم تیر ماه تمدید شده بود، امروز به سرانجام می رسد؛ آن دسته از دانش آموزان که تا کنون و به هرعلتی پیروز به ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی خود نشده اند تا سرانجام امروز فرصت دارند به سامانه...

3 شهریور 1399

خیز وزارت صمت برای تغییر قیمت های خودرو؛ تلاش برای رشد 60 درصدی قیمت!

خبرنگاران : با وجود آنکه شورای رقابت اواخر اردیبهشت امسال قیمت نهایی خودروهای داخلی را اعلام کرد، به نظر می رسد وزارت صنعت،معدن و تجارت به دنبال مذاکره با این شورا برای ایجاد تغییراتی در قیمت یا فرمول قیمت گذاری است.

24 مرداد 1399

عملکرد مالی یک نماد پالایشی ، افت 16 درصدی درآمدهای شراز در 2 ماه نخست سال

به گزارش خبرنگاران، شرکت پالایش نفت شیراز که با نماد شراز در فرابورس پذیرفته شده است در اصلاحیه گزارش عملکرد مالی اردیبهشت ماه خود 254 میلیارد و 113 میلیون ریال درآمد داشته که در مقایسه با فروردین ماه رشدی 33 درصدی داشته است. همچنین بر اساس این آمار کل فروش...

20 مرداد 1399

یک قدم مانده به منزل آخر؛ اینجا زمان منتظر هیچ کسی نمی ماند

خبرنگاران/هرمزگان راستش خودم هم درست نمی دانم چه نامی برای این گزارش مناسب تر است. گزارش آرامستان، قبرستان، دل نوشته و ازاین دست اما هدف حداقل برای خودم روشن است. خیلی ساده شاید بتوان گفت این یک جور به اشتراک گذاشتن احساس و تجربه با دیگران است و ضمن آن...

7 مرداد 1399

قیمت رهن، اجاره و خرید مغازه در بازار شوش

بازار شوش بهترین محل برای خرید ظرف و ظروف، بلوری جات و جهیزیه است. کمتر کسی در تهران زندگی می نماید که تا به حال سری به این بازار جذاب نزده باشد. بازار شوش در تمامی روزهای هفته فعال است و هر چیزی در حیطه ظروف و بلوری جات را می توان در آن پیدا کرد.

22 تیر 1399

کاهش قیمت خودرو ادامه می یابد؟

به گزارش خبرنگاران، این افزایش ناگهانی قیمت خودرو در بازار باعث شد که بسیاری از مردم به این قیمت های غیرمنطقی معترض شوند. این وضع باعث شد که دولت و دستگاه های نظارتی تلاش خود را برای بازگشت آرامش به بازار خودرو آغاز کنند.

21 تیر 1399

65 درصد فارغ التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان، جذب بازار کار می شوند

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان از جذب 65 درصدی فارغ التحصیلان این دانشگاه در بازار کار خبر داد.

13 تیر 1399

کرونا سفارش قطعات گوشی سامسونگ را کاهش داد

طبق گزارشی جدید، سامسونگ میزان سفارش قطعات موبایل را 50 درصد کاهش داده است. دلیل این امر کاهش تقاضا و کندی فراوری به دلیل شیوع ویروس کرونا است.

5 تیر 1399

کرونا چه تاثیری بر صنف طلافروشان داشته است؟

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز گفت: با شیوع کرونا، شرایط مالی این صنف به هم ریخته و فعالان عرصه طلا و جواهر متحمل ضرر و زیان بزرگی شده اند.

1 تیر 1399
تعداد: (77)