علامت سوال بزرگ پرسپولیس

به گزارش مجله نازلارا، سیدجلال حسینی هشتمین فصل حضور در پرسپولیس را در حالی سپری می نماید که در این سال ها توانسته رکورد های متعدد فردی را به نام خود بزند؛ از مسن ترین کاپیتان، قهرمان، بازیکن دربی، گلزن و... که همه و همه در شرایطی رقم خورده اند که کاپیتان شماره چهار قرمز ها همواره از نظرفنی در شرایط ممتازی قرار داشته است.

علامت سوال بزرگ پرسپولیس

سیدجلال که در لیگ شانزدهم و در حالی که برانکو ایوانکوویچ به نظر علاقه چندانی به جذب او نداشت، با علی اکبر طاهری به توافق رسید و پس از امضای قرارداد به بازیکن فیکس پرسپولیس تبدیل شد و بازوبند کاپیتانی را هم از برانکو گرفت و در طول سه فصل کار با ایوانکوویچ، بیش از 100 بازی را انجام داد.

او حالا در 40 سالگی همچنان جزو بازیکنانی است که از سوی یحیی مورد استفاده قرار می گیرند و حتی فصل پیش شش گل هم با پیراهن پرسپولیس به ثمر رساند. اما حالا قرارداد وی رو به اتمام است و در فاصله 4 ماه تا انتها فصل، هنوز تعیین نیست که یحیی گل محمدی چه تصمیمی درباره کاپیتان تیمش دارد.

یحیی که در دوره اول کار در پرسپولیس با مازاد کردن جواد کاظمیان، مهرزاد معدنچی و مهدی مهدوی کیا، نقدها بسیاری را به خود جلب نموده بود و حتی شکل خداحافظی مهدوی کیا از عوامل جدایی اش نیز شد، به نظر می رسد این بار با احتیاط بیشتری کار را دنبال می نماید و همین که در دو سال اخیر هم سیدجلال را حفظ نموده، نشان از این تغییر او دارد.

با این حال سیدجلال در شش سال اخیر اگر برترین بازیکن پرسپولیس نباشد، جزو سه مهره کلیدی سرخپوشان بوده و اگر در انتها فصل تصمیم نهایی، به جدایی او منتهی گردد، یک دوره تازه برای خط دفاعی پرسپولیس شروع خواهد شد. پرسپولیس با سیدجلال در این سال ها کمترین گل خورده را داشته و این در حالی است که پیش از حضور سیدجلال، خط دفاعی این تیم روز های متزلزل، پراشتباه و ناامیدکننده زیادی را داشت و حالا طرفداران این تیم نگران هستند که جدایی سیدجلال دوباره شروعگر این دوران باشد. هرچند که این دوره به صورت طبیعی فرا خواهد رسید و آمار این فصل نیز می تواند زنگ خطری جدی برای کادرفنی و مدیریت باشگاه است.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1488

به "علامت سوال بزرگ پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علامت سوال بزرگ پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید