فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه های ساخت هتل پنج ستاره و مجموعه تفریحی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش مجله نازلارا، این سازمان در راستای جذب سرمایه گذار جهت اجرای برنامه های خود در زمینه رونق کسب و کارهای حوزه گردشگری، در نظر دارد دو قطعه زمین به مساحت 14000 متر مربع، را در فاز تجارت و گردشگری منطقه به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار نماید.

فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه های ساخت هتل پنج ستاره و مجموعه تفریحی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، این سازمان در راستای جذب سرمایه گذار جهت اجرای برنامه های خود در زمینه رونق کسب و کارهای حوزه گردشگری، در نظر دارد دو قطعه زمین به مساحت 14000 متر مربع، را در فاز تجارت و گردشگری منطقه به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار نماید.

براساس فراخوان شناسایی و ارزیابی سرمایه گذار در حوزه ساخت هتل پنج ستاره و مرکز تجاری،زمینی به مساحت 7000 متر مربع برای احداث طرح سرمایه گذاری مزبور از سوی این سازمان در نظر گرفته شده و علاقمندان با ارائه طرح توجیهی فنی-اقتصادی مشتمل بر برآورد حجم ریالی سرمایه گذاری،نرخ بازگشت سرمایه و میزان اشتغالزایی پروژه پیشنهادی و برنامه زمان بندی اجرای پروژه،اساسنامه،آگهی آخرین تغییرات و ترازنامه شرکت سه سال آخر، سوابق اجرایی و توانایی فنی، و ضمانت نامه معتبر را به این سازمان ارائه کنند.

دومین فراخوان سازمان در مورد توسعه امکانات و خدمات گردشگری در سطح منطقه است که طبق آن فراخوان،به منظور شناسایی و ارزیابی سرمایه گذار در زمینه احداث مجموعه پارک آبی و شهربازیدر قطعه زمینی به مساحت 7000 متر مربع،صادر کرده است.

مدارک مستندات این طرح سرمایه گذاری همچون طرح ساخت هتل می باشد و شرکت های واجد شرایط هر دو فراخوان، می توانند با مراجعه به پرتال سازمان به آدرس www.anzalifz.irشرایط و اطلاعات مربوطه را تکمیل و مستندات ارزیابی را تا روز شنبه 30 آذر ماه سال 99 تا ساعت اداری 14.30 به آدرس دبیرخانه حراست سازمان واقع در گیلان،منطقه آزاد انزلی،بلوار شهید فاتحی،فاز تجارت و گردشگری،ساختمان اداری،طبقه پنجم، دبیرخانه حراست، ارسال کنند.

بنابراین گزارش سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور ارتقاء شاخص ها و امکانات خدمات گردشگری در قالب هتل و مراکز تفریحی، به وسیله صدور فراخوان شناسایی و ارزیابی سرمایه گذار در این دو بخش، به دنبال افزایش توانمندی های این منطقه در جذب گردشگران خارجی است.راهبردی که از دیگر دستاوردهای آن می توان به مواردی چون کسب درآمدهای ارزی،افزایش اشتغالزایی ساکنین منطقه و شهرهای اطراف، رونق فضای کسب و کار در حوزه های مرتبط با گردشگری و حوزه های تحت تأثیر آن، اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 776

به "فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه های ساخت هتل پنج ستاره و مجموعه تفریحی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جذب سرمایه گذار در حوزه های ساخت هتل پنج ستاره و مجموعه تفریحی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید