نگاهی به ثبت اختراع جدید شیائومی: طراحی دوربین پاپ آپ با 7 سنسور

به گزارش مجله نازلارا، پرونده های ثبت اختراع شیائومی ، اطلاعاتی جالب از فعالیت های پشت پرده این شرکت چینی را معین می نمایند. اکنون آخرین موردی که دیده شده است نشان از طراحی دوربین پاپ آپ دارد.

نگاهی به ثبت اختراع جدید شیائومی: طراحی دوربین پاپ آپ با 7 سنسور

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد این برند چینی، طراحی جدیدی از دوربین پاپ آپ را به ما داده است. طراحی مورد نظر ، هر دو دوربین جلو و عقب را در همان مکانیسم پاپ آپ قرار می دهد.

این حق ثبت اختراع سه نوع مجزا از طراحی را با آغاز دو دوربین دوتایی در جلو و عقب نشان می دهد و همه راه را به یک تنظیم دوگانه در جلو و یک آرایه پنج سنسور در پشت منتهی می نماید. مکانیسم پاپ آپ واقعی کاملاً گسترده است و بیشتر فضای بالای صفحه را اشغال می نماید. البته از قلم نیاندازید که حق ثبت اختراعات همواره یک محصول را وارد مرحله فراوری نمی نمایند ، اما مطمئناً جالب است که ببینیم چگونه شیائومی می تواند تعداد زیادی از سنسورها را در چنین محوطه باریکی قرار دهد.

منبع: انتخاب
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 140

به "نگاهی به ثبت اختراع جدید شیائومی: طراحی دوربین پاپ آپ با 7 سنسور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به ثبت اختراع جدید شیائومی: طراحی دوربین پاپ آپ با 7 سنسور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید