پرواز به ترکیه از ایران از سر گرفته شده است؟

به گزارش مجله نازلارا، برخی اخبار حکایت از این دارند که پرواز به ترکیه از ایران از سر گرفته شده است. این در حالیست که در چند ماه گذشته ترکیش ایرلاین بارها بلیت پرواز از ایران را فروخته است، اما پروازها را کنسل کرده بدون اینکه پول بلیت ها را پس داده باشد.

پرواز به ترکیه از ایران از سر گرفته شده است؟

خبرنگاران - پس از ماه ها کشمکش و بدقولی ترک ها هنوز تکلیف پروازهای ایران به مقصد ترکیه معین نیست.

این در حالی است که طی روز گذشته تبلیغات زیادی از سوی برخی ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی درباره برقراری مجدد این پروازها انجام شد.

از خرداد ماه امسال تا کنون چندین و چند بار مقامات کشور ترکیه در پی مذاکرات دو و چند جانبه با کشورهای مختلف پروازهای خود را به صورت رفت و برگشت به کشورهای مختلف برقرار کرده اند، اما این اتفاق تا کنون برای ایران رخ نداده است.

اخیرا هم که قرار بود پروازهای ایران و ترکیه با ایرلاین های داخلی از 11 شهریور ماه از سر گرفته شود دوباره مسئولان هواپیمایی و وزارت بهداشت ترکیه مجدادا لغو و تعویق این پروازها را اعلام کردند.

ترکیش ایرلاین هنوز پول بلیت پروازهای کنسل شده را پس نداده است

اما طی روز گذشته یکی از شرکت های هواپیمایی داخلی و یکی از آژانس های مسافرتی تبلیغات خود را درباره از سرگیری پروازهای تهران - استانبول آغاز کرد و جالب اینکه حتی جزییات شرایط انجام این پرواز را نیز اعلام کردند.

در این تبلیغات آمده است که چگونه مسافران می توانند از نخستین پرواز توریستی استانبول پس از شیوع ویروس کرونا استفاده کنند.

همچنین اعلام کرده که شرایط آن مانند انجام آزمایش و در اختیار داشتن نتیجه تست PCR منفی و… و. چگونه است.

حتی برخی خبرهای رسمی و غیررسمی قیمت هایی را برای پرواز به ترکیه اعلام کرده اند.

اما بر اساس آخرین اطلاعات و اخبار بدست آمده خبرنگار ایسنا، هنوز مذاکرات ایران و ترکیه ادامه دارد و نتیجه این مذاکرات هنوز معین نیست.

این اتفاق اواخر تیر ماه امسال هم رخ داد و با وجود اینکه ترکیش ایرلاینز و برخی شرکت های هواپیمایی داخلی پروازهای خود را آغاز کرده بودند ناگهان پرواز تهران - استانبول لغو شد و تا کنون خبری از آن نیست و حتی بسیاری از مردم که در آن ایام بلیت پرواز خود را دریافت کرده بودند، مجبور شدند دوباره نسبت به لغو بلیت و سفر به ترکیه اقدام کنند.

این روزها برخی آژانس های مسافرتی در حال فروش بلیت ترکیش هستند در حالیکه مذاکرات هنوز نتیجه نداده و شاید دوباره شاهد این باشیم که خریداران این بلیت ها نتوانند به ترکیه پرواز کنند.

مسافرانی که پیش از این پرواز آنها با ترکیش به ترکیه کنسل شده است، می گویند این ایرلاین در قبال پس دادن پول بلیت هایشان هرگز پاسخگو نیست.

منبع: بیت ران
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 853

به "پرواز به ترکیه از ایران از سر گرفته شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز به ترکیه از ایران از سر گرفته شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید