کفاشیان: تا انتخابات، نایب رئیس فدراسیون فوتبال هستم، شاید تبرئه شوم!

به گزارش مجله نازلارا، نایب رئیس فدراسیون فوتبال می گوید که هنوز دلیل محرومیتش از سوی کمیته اخلاق برای او روشن نشده و همچنان در انتظار حکم کمیته استیناف است.

کفاشیان: تا انتخابات، نایب رئیس فدراسیون فوتبال هستم، شاید تبرئه شوم!

علی کفاشیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد مطرح شدن مجدد خبر بازگشتش به فدراسیون فوتبال گفت: این بحث اصلاً جدی نیست و صحبتی هم با من نشده است. در خانه نشسته ام و کاری به این مسائل ندارم.

مسائل جاری فدراسیون و روزهای سخت فوتبال ایران باعث شده همه به یاد شما بیفتند و بحث بازگشت مطرح شود. این که منتظر تبرئه شدن از سوی کمیته استیناف به دنبال محرومیت پنج ساله از سوی کمیته اخلاق هستید تا به فدراسیون برگردید، درست است؟ وی در واکنش به این مسئله توضیح داد: هنوز شرایط فدراسیون خیلی سخت نشده است. در مورد رأی هم یک سال پیش در کمیته استیناف به رأی کمیته اخلاق اعتراض کردم. حالا ممکن است این رأی برشود و تبرئه شوم و امکان هم دارد رأی را تأیید کنند، من هم منتظرم.

کفاشیان در مورد اینکه فیفا او را به عنوان نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران می شناسد و آیا هنوز خودش را عضو هیئت رئیسه فدراسیون می داند یا نه و برای تأیید اساسنامه از او دعوت شده بود یا نه، گفت: بله، تا برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، نایب رئیس و عضو هیئت رئیسه هستم، اما با توجه به محرومیت نمی توانم به جلسات بروم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا دلیلی برای محرومیت پنج ساله اش از سوی کمیته اخلاق می بیند یا نه، گفت: خیر، هیچ وقت دلیل آن را متوجه نشدم.

وی در واکنش به این مسئله که پس ماجرای گم شدن 350 هزار دلار پول حق پخش تلویزیونی چه بوده است، گفت: در این خصوص آقای ترابیان بارها توضیح داده است، ما یک قرارداد 700 هزار دلاری با شرکتی خارجی داشتیم که مربوط به سیگنال های تلویزیونی بود. این شرکت خارجی به صورت یک طرفه قرارداد را لغو کرد و بعد از آن هم فرار کردند. پولی هم که از پرداخت آن فرار کردند 70 هزار دلار بود نه 350 هزار دلار.

کفاشیان در مورد اینکه یعنی دلیل محرومیت او فرار یک شرکت خارجی و لغو قرارداد بوده است، گفت: بله، در این خصوص هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایراد گرفت که چرا از این شرکت شکایت نکردیم. من هم توضیح دادم آن شرکت خارجی بود و اگر می خواستیم شکایت کنیم، هزینه شکایت مان دو برابر مبلغی بود که باید به ما می داد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 468

به "کفاشیان: تا انتخابات، نایب رئیس فدراسیون فوتبال هستم، شاید تبرئه شوم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفاشیان: تا انتخابات، نایب رئیس فدراسیون فوتبال هستم، شاید تبرئه شوم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید