اخبار اقتصادی

ملی شدن صنعت نشر حیاتی است، اگر...

خبرنگاران ، محمد رضا اربابی، رئیس هیات مدیره کانون کشوری انجمن های صنفی: بی تردید بحران کاغذ در دهه اخیر مهم ترین چالش صنعت نشر ایران بوده است که خود گرفتار چرخه ای از علت ها و معلول هاست.

30 شهریور 1400

وزیر بهداشت: این هفته رکورد تزریق واکسن در دنیا را می شکنیم

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در بازدید از رسانه ملی، با اشاره به فرایند رو به رشد واکسیناسیون کرونا، گفت: تا سرانجام شهریور واکسیناسیون کرونا از مرز 50 میلیون دوز عبور خواهد نمود.

27 شهریور 1400

تور ارزان برزیل: پیغام وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی به امیر عبداللهیان

وزیران امور خارجه برزیل و بولیوی در پیغام های جداگانه ای خطاب به حسین امیرعبداللهیان، اخذ رای اعتماد از مجلس و شروع به کار وی در وزارت امور خارجه را تبریک گفتند.

25 شهریور 1400

اعتراضات شدید علیه دولت مستعفی در شرق یمن و هجوم به مراکز دولتی

معترضان به نحوه عملکرد دولت مستعفی یمن در شرق این کشور به خیابان ها آمدند، مقر حزب اصلاح را آتش زدند و دعوت به نافرمانی مدنی کردند.

24 شهریور 1400

به جای پتک ترس، با امید دادن مردم را به رعایت شیوه نامه های بهداشتی دعوت کنیم

یک پیراپزشک گفت: نباید با پتک ترس مردم را به رعایت شیوه نامه ها مجبور کنیم بلکه باید با امید دادن آن ها را به رعایت کردن دعوت کنیم.

20 شهریور 1400

یادداشت، ضرورت ادامه نگاه توسعه محور و شجاعت ورود به عرصه های نو در فولاد مبارکه

خبرگزاری خبرنگاران- توسعه پایدار یک فرایند مهم و اساسی در تحقق جامعه متعادل و آرمانی در جوامع بشری است که طی آن دولت ها و شرکت ها، با بهره گیری مناسب از منابع و ظرفیت ها، سرمایه های مالی و انسانی، نیازهای فعلی و آینده جامعه را با برنامه ریزی صحیح و اصولی...

16 شهریور 1400

شغل مناسب متولدین هر ماه ، کدام است؟

وب سایت روزیاتو: در این مطلب، قصد داریم به معرفی شغل های مناسب برای شما، باتوجه به ماه تولدتان بپردازیم پس در ادامه با ما همراه شوید.

15 شهریور 1400

با یکصد میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید ؟

به نظر می رسد بازار خودرو کمی از موج افزایشی فاصله گرفته و حتی در برخی مدل ها شاهد اندی کاهش قیمت هستیم. در این بازار با یکصد میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید ؟

13 شهریور 1400

اعلام آمادگی تشکل های بخش کشاورزی اتاق ایران جهت همراهی و همکاری با برنامه های وزیر کشاورزی

تشکل های بخش کشاورزی اتاق ایران اعلام آمادگی کردند تا با برنامه های وزیر جهاد کشاورزی همکاری کنند. معاونت تشکل ها و امور استان های اتاق ایران به همراه تشکل های بخش خصوصی فعال در حوزه کشاورزی، دام، طیور و آبزیان در گزارشی برنامه یک ساله و پنج ساله خود...

11 شهریور 1400

مسائل و دغدغه های جهانگرد ها؛ 10 نکته کاربردی برای مقابله با آن

هرکسی ممکن است در سفر با دغدغه ها و مسائل خاصی روبه رو شود. در این مقاله سعی شده راه حلی برای تعدادی از مسائل جهانگرد ها بیان شود. در ادامه با مجله خبرنگاران همراه باشید تا با هم 10 نکته کاربردی از نظر روانشناسی در سفر را با هم بررسی کنیم.

4 شهریور 1400

خرید تضمینی گندم از کشاورزان زنجانی

تا به امروز 292 میلیارد تومان به حساب گندمکاران استان زنجان واریز شده است.

24 مرداد 1400

اینجا مهد گردشگری نجومی در ایران است، تصاویر

گردشگری نجوم یا استرونومیک توریسم شاخه ای تخصصی ازگردشگری است و متاثر از مفاهیم مطرح در علوم فضا، اخترشناسی و کیهان شناسی است. می توان این نوع از گردشگری را این گونه هم تعریف کرد: شناخت و مطالعه ستارگان حین سفر یا سفر با هدف شناخت و مشاهده ستارگان.

23 مرداد 1400

استفاده از تجربیات سال گذشته برای برگزاری آزمون سراسری

جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا ظهر پنجشنبه در حضور رئیس جمهور برگزار گشت و در این جلسه کمیته بهداشت و درمان گزارش کاملی از شرایط تامین و تولید واکسن مورد نیاز و همچنین شرایط شهرهای کشور از نظر شیوع و ابتلا، مشاهده علائمی از موج نو...

21 مرداد 1400

پیشنهادات اروپایی و قطری برای قایدی، استقلال به جدایی رضایت می دهد؟

مهاجم ملی پوش تیم استقلال تهران مورد توجه باشگاه های اروپایی و آسیایی قرار گرفته است و برای جدایی به رضایت باشگاه احتیاج دارد.

20 مرداد 1400

نخستین مرکز بین المللی نوآوری در کشور افتتاح می گردد

مرکز نوآوری یاس به اسم نخستین مرکز نوآوری بین المللی کشور از هفته آینده فعالیت خود را شروع می نماید.

18 مرداد 1400

جایزه یک میلیارد تومانی بندبازی به گروه موسیقی برگزیده

تهران (پانا) - دست اندرکاران مسابقه موسیقی بندبازی که به معرفی و رقابت گروه های موسیقی جوان اختصاص دارد، پس از استقبال از فراخوان این شوی تلویزیونی و خاتمه زمان فراخوان، جایزه یک میلیارد تومانی را برای گروه موسیقی برگزیده در نظر گرفتند.

17 مرداد 1400

کمیاب شدن برخی دارو های ایرانی در داروخانه ها؛ علت چیست؟

رییس شورای عالی داروخانه های کشور با اشاره به کمیاب شدن برخی دارو های ایرانی در داروخانه ها، معتقد است: عدم مدیریت صحیح و مداخلات دستوری در سازمان غذا و دارو در مراحل توزیع و تولید و واردات به کمبود ها دامن زده است.

9 مرداد 1400

گام های تحول در حوزه هنری؛ تغییر به نفع رشد و نوآوری

تهران (پانا) - یک سال پس از انتصاب رئیس تازه، حوزه هنری در حال برداشتن گام هایی جدی در راستا تحول خود در دوران تازه است. با تمهید مقدمات طی یک سال گذشته و آماده کردن بسترهای لازم، تغییر معنی دار روندها در این پایگاه هنر انقلابی شتاب گرفته است.

5 مرداد 1400

عایدی 5 میلیاردی با فروش عتیقه های قلابی

اعضای باند فروش عتیقه های قلابی در تهران دستگیر شدند. متهمان عتیقه های قلابی را پنج میلیارد تومان فروخته و یک هفته بعد، آن را از خریدار سرقت کردند.

3 مرداد 1400

حقوق کارکنان صنعت نفت تا انتها تیرماه اصلاح می گردد

خبرنگاران - وزیر نفت از کوشش برای حل مشکل پیش آمده در حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم نتیجه این آنالیز و پیگیری ها در حقوق تیرماه کارکنان انعکاس یابد.

2 مرداد 1400
تعداد: (350)