آغاز مطالعات فاز دوم دانشکده فنی مهندسی فرآیند دانشگاه تبریز

به گزارش مجله نازلارا، با اتمام و تصویب مطالعات فاز اول دانشکده فنی مهندسی فرآیند دانشگاه تبریز، عملیات فاز دوم این طرح آغاز شد.

آغاز مطالعات فاز دوم دانشکده فنی مهندسی فرآیند دانشگاه تبریز

به گزارش گروه استان های خبرنگاران، طی جلسه ای که با حضور نمایندگان دانشگاه تبریز و نماینده مجموعه کارخانجات مهر اصل به همراه نماینده شرکت مشاور طرح برگزار گشت، مطالعات فاز اول این طرح شامل انتخاب مشاوران، بررسی های فنی (مطالعات ژنوتکنیکی و توپوگرافی) و تهیه نقشه های مقدماتی طرح اولیه پیشنهادی در خصوص سازه، معماری و تأسیسات فنی پروژه موردبررسی قرار گرفت.

در این جلسه، ضمن ارائه پیشنهاد ها مقرر شد با توجه به تأیید فاز اول طرح، اقدامات فاز دوم طرح و عملیات اجرایی لازم بر اساس مصوبات فاز اول به عمل آید.

شایان ذکر است دانشکده مهندسی فرآیند، طی تفاهم نامه ای که در سال 1399، بین دانشگاه تبریز و گروه کارخانجات تولیدی مهر اصل به امضا رسید، از طریق خانواده مرحوم مهندس سید رضا مقیمی اصل، بنیانگذار گروه کارخانجات تولیدی مهر اصل و پیشکسوت صنعت و خیر تبریزی، در فضایی به مساحت 1700 متر زیربنا با هزینه تقریبی یک صد میلیارد ریال احداث خواهد شد. همچنین یک صد میلیارد ریال جهت تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه ها هزینه خواهد شد. لازم به ذکر است باهدف تقویت همکاری صنعت و دانشگاه، بعد از احداث و تجهیز این دانشکده، بخشی از فارغ التحصیلان آن از طریق گروه کارخانجات تولیدی مهر اصل جذب خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: nazlara.ir شناسه مطلب: 1324

به "آغاز مطالعات فاز دوم دانشکده فنی مهندسی فرآیند دانشگاه تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مطالعات فاز دوم دانشکده فنی مهندسی فرآیند دانشگاه تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید